TOGG sahneye sorunsuz şekilde geldi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ağlayanlar gelmeden, Pamukkale baya baya iyi olmuş. Beyaz çok iyi oturmuş. Sedan modeline aşık oldum özellikle.

Arkadaşım halâ daha çamur atanları görmek ne kadar üzücü ya. Ulan tarihte ilk defa bir başarıya imza atmışsın, heykellerden sapkalardan buralara gelip araba yapmışsın, geliyorsun yok yerli ve milli, yok alamayacağım. Alamassan alama Ahmet alacak Mehmet alacak yurt dışına satacak ülkeye para girecek halâ neyin hesabını yapiyorsun? Muhaliflik bu mu?
Tarihimizde ilk defa başarıya imza atmıyoruz. Osmanlı deden 600 sene cariye kovalamak yerine bilime ve teknolojiye yatırım yapsaydı çok daha önceden yapılırdı bunlar. TOGG'u boş yere gömenler ne kadar trol ise, bu kitleyi eleştirmek için şapka ve heykellerden bahsetmek o kadar trollüktür.

Al yerli ve milli heykel:

dinocan-1200x1200.jpg

Bu halkın yıllardır yerle araba istemesinin sebebi ülkeye döviz girsin değil ki. Yani tamam ülkeye döviz girmesi (o da satabilirsen) iyi bir şey buna lafımız yok. Bizim derdimiz yerli araba olsun ki hani ucuza binebilelim değil mi? Herkes alabilsin, ortalama bir memur ailesi rahatça alabilsin falan. Halk alamadıktan sonra yerli arabanın pek bir esprisi yok benim için. Tamam döviz girecek, bu kadar.

Adam akıllı üret alalım.

Ha süper zengine bak 0 araç alacak.
Nerden biliyorsun Adam akıllı olmadığını? Bundan 5 yıl önce çin malı telefon dendiği zaman, herkesin aklına kalitesiz merdiven altı üretim gelirdi. Şimdi ise herkes Xiaomi ve Huawei en çok tercih edilen marka.

Umarım yakıt paralarını hesaplarınız Reno kullananların zaten çok hesaplamasina gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı