Konya’dakilerin Saçma 2. El Fiyatları

İsterse 100000 TL yazabilir sistemine. Size gerçekten zorla satmıyor. Alternatifiniz de var. Bir sorun göremiyorum. Ederi o değilse satamaz zaten. Adamı ve kendinizi yorduğunuza değmez.
O zaman 2. el olmasının bir anlamı kalmıyor. Gerçekten böyle düşünüyorsan RTX 3070'i 2 katına satan fırsatcılardansın galiba sen.
Siz fiyatın neresini beğenmediniz anlayamadım gayet iyi fiyat. Bizim burada 1050 Tİ'lı sistem 6K. Sıfırını gidip alın 2. ele güç yetmez.
Kasa ve PSU çöp anakart da aynı şekilde. Ekran kartı ise eski. Sadece işlemciye mi vereceğim o parayı?

Yanlış konuşmuşsun. Hadi işlemci 2000TL gerisini say diyecektin

Gerçi ona da bir kılıf bulurdu, 1050Ti 2000TL falan derdi adam

Bunu sadece Konya içinde değerlendirmek...
Bu tipler heryerde var anlıyorum ama sorun o değil. Sorun şu ki Konya bu tiplerin fabrikası şuan. Konyada eli yüzü düzgün Kasa ve PSU atom bombası olmayan 1 tane alınacak bilgisayar bulamıyorum.

Bir kere bunun tek bir şehirle alakası yok. Her yerde var bunlar seninde az beyninin çalışması lazım. Letgodan alışveriş yapıp kazıklanmayacağını düşünmen ironik.

İlk dediğim cümle ironiydi hocam Bizim burada 2.el 1050Tİ 2K. Geçenlerde RX 470 gördüm 2.5K 2.el yani siz düşünün. Konya yine iyi bence idare eder.

Ve tek Konya değil. Piyasanın hareketli olmadığı yerlerde de durum aynı. Ordu'da yaşıyorum. İstanbul'da 800'e Super Slim PS3 bulurken(Orijinal oyunlar, kollar falan varken) Ordu'da Slim kasa PS'ye 1600 lira veren var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…