Konya’dakilerin Saçma 2. El Fiyatları

İsterse 100000 TL yazabilir sistemine. Size gerçekten zorla satmıyor. Alternatifiniz de var. Bir sorun göremiyorum. Ederi o değilse satamaz zaten. Adamı ve kendinizi yorduğunuza değmez.
O zaman 2. el olmasının bir anlamı kalmıyor. Gerçekten böyle düşünüyorsan RTX 3070'i 2 katına satan fırsatcılardansın galiba sen.
Siz fiyatın neresini beğenmediniz anlayamadım gayet iyi fiyat. Bizim burada 1050 Tİ'lı sistem 6K. Sıfırını gidip alın 2. ele güç yetmez.
Kasa ve PSU çöp anakart da aynı şekilde. Ekran kartı ise eski. Sadece işlemciye mi vereceğim o parayı?

Konyada yaşıyorum bilgisayar almak istediğim için sıfır ve ikinci el piyasasına bir göz gezdirdim.
Ancak yaşadığım olaylara akıl sır erdiremiyorum. Sıfır alırsam ikinci el ilanlardan ucuza geliyor. Nedenine baktığımda ikinci el satanların hep cahillere ışıklı mışıklı diye ittirdiklerini gördüm. Ben de bir ittirici ile Letgo'da diyaloğa girdim ve aşağıda konuşmamı paylaştım. Diyalogda 4000 falan dese çöp kasa ve PSU'ya rağmen neyse hani normaldir yine falan diyeceğim. 4500 son diye diretiyor.
İlandaki sistemin parçaları:
R5 3600x
MSI A320M-A Pro
MSI GTX 1050 Ti
Tauro M Plus 700W PSU
Kasa fansız Casper (bir nevi fırın)
HDD galiba 500GB

Fiyat 4500 ve son fiyat demiş.

Diyalog aşağıda:
Eki Görüntüle 721750
Eki Görüntüle 721751

Eki Görüntüle 721753
Eki Görüntüle 721752
Eki Görüntüle 721754
Eki Görüntüle 721755
Eki Görüntüle 721756
Eki Görüntüle 721757
Eki Görüntüle 721758
Yanlış konuşmuşsun. Hadi işlemci 2000TL gerisini say diyecektin 😀

Gerçi ona da bir kılıf bulurdu, 1050Ti 2000TL falan derdi adam 😅

Bunu sadece Konya içinde değerlendirmek...
Bu tipler heryerde var anlıyorum ama sorun o değil. Sorun şu ki Konya bu tiplerin fabrikası şuan. Konyada eli yüzü düzgün Kasa ve PSU atom bombası olmayan 1 tane alınacak bilgisayar bulamıyorum.

O zaman 2. el olmasının bir anlamı kalmıyor. Gerçekten böyle düşünüyorsan RTX 3070'i 2 katına satan fırsatcılardansın galiba sen.

Kasa ve PSU çöp anakart da aynı şekilde. Ekran kartı ise eski. Sadece işlemciye mi vereceğim o parayı?
Bir kere bunun tek bir şehirle alakası yok. Her yerde var bunlar seninde az beyninin çalışması lazım. Letgodan alışveriş yapıp kazıklanmayacağını düşünmen ironik.

İlk dediğim cümle ironiydi hocam:) Bizim burada 2.el 1050Tİ 2K. Geçenlerde RX 470 gördüm 2.5K 2.el yani siz düşünün. Konya yine iyi bence idare eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı