Konyapor-Başakşehir maçı

swirf

Centipat
Yer
Eskişehir
Konyaspor-Başakşehir maçı Eskişehir'de oldu, maça gittim. Ya böyle bir şey görmedim ben. Başakşehir hücum hattı bizim mahalledeki çocuklardan daha kötüydü. Adamlar kaleye gidiyor boş kaleye net pozisyonu atamıyor. Konya desen köy takımından 4 yedi gelmiş şimdi ligde 11 kişi defans yapıyor. İlhan Palut'un ileri görüşlü oyunu bu mu yani? 11 kişi defansa yatmak mı? Maç izleyeyim diye gittim kanser oldum döndüm. Bence bu Türkiye Ligi maçları ayarlı arkadaşlar. Bazı maçlar oynuyorlar bazısında bilerek kaçırıp yatıyorlar bunu anladım bugün. 3 büyükler dışındaki maçlara gidilmeyeceğinin tescili bugün verilmiş oldu benim için. Resmen futbol katliamı yani. Bizim ligimiz hiçbir zaman Premier Lig gibi olamayacak mı? En kötü Serie A gibi olsun herkes maça yatsın ama şöyle boş poziyonları da kaçırmayın gözünüzü seveyim. Bu ne biçim futboldur ya. Nasıl düzelecek bu bizim lig?

Konyaspor-Başakşehir maçı Eskişehir'de oldu, maça gittim. Ya böyle bir şey görmedim ben. Başakşehir hücum hattı bizim mahalledeki çocuklardan daha kötüydü. Adamlar kaleye gidiyor boş kaleye net pozisyonu atamıyor. Konya desen köy takımından 4 yedi gelmiş şimdi ligde 11 kişi defans yapıyor. İlhan Palut'un ileri görüşlü oyunu bu mu yani? 11 kişi defansa yatmak mı? Maç izleyeyim diye gittim kanser oldum döndüm. Bence bu Türkiye ligi maçları ayarlı arkadaşlar. Bazı maçlar oynuyorlar bazısında bilerek kaçırıp yatıyorlar bunu anladım bugün. 3 büyükler dışındaki maçlara gidilmeyeceğinin tescili bugün verilmiş oldu benim için. Resmen futbol katliamı yani. Bizim ligimiz hiçbir zaman Premier lig gibi qolamayacak mı? En kötü serie a gibi olsun herkes maça yatsın ama şöyle boş poziyonları da kaçırmayın gözünüzü seveyim. Bu ne biçim futboldur ya. Nasıl düzelecek bu bizim lig?

Hocam sporcuya destek yok bir şey yok takımlar ne kadar daha yabancı futbolcu alacak. Kaliteli topçular yetiştiremiyoruz ki.

Geri
Yukarı