Başakşehir - Beşiktaş maçı

Helal renktaş bir de onun için olsun 0-7

0-8 Olmaz mı benim için?
7 senedir şampiyon olamayan takım, 7 seneye 3 şampiyonluk sığdırmış; çeşitli zorluklarla ve bu takıma küçük diyorsun yazık sizin gibi düşünenlere.

2011'de kupmas kurulmasaydı, geçen yıl hakem hataları olmasaydı, hakemler sürekli Fenerbahçe aleyhine olmasaydı, kupalara hasret kalacaktınız.
Daha oyuncu satın alamayan küçük takımın, küçük taraftarları. Fazlada kasmamak lazım.

0-8 Olmaz mı benim için?

2011'de kupmas kurulmasaydı, geçen yıl hakem hataları olmasaydı, hakemler sürekli Fenerbahçe aleyhine olmasaydı, kupalara hasret kalacaktınız.
Sanki bu yapılanlar sadece fenere yapılıyor. Git bak bakayım Beşiktaşa yapılan hakem hatalarına, yönetim sorunlarına, 2018 ve daha nice olaylarına öyle konuş.

0-8 Olmaz mı benim için?

Daha oyuncu satın alamayan küçük takımın, küçük taraftarları. Fazlada kasmamak lazım.

Beklentini çok yüksek tutuyosun :D

Sanki bu yapılanlar sadece fenere yapılıyor. Git bak bakayım beşiktaşa yapılan hakem hatalarına, yönetim sorunlarına, 2018 ve daha nice olaylarına öyle konuş.

Ben bir olay göstereyim istersen. Fenerbahçe'ye yapılmış, üstelik tertemiz dediğiniz bir takım tarafından:) ve övmekle bitiremediğiniz teknik direktörünüzden geliyor.

1634307504635.jpeg

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı