Koolance parçalarını nerden bulabilirim?

tayfuntako

Hectopat
Merhaba arkadaşlar;
Sapphire R9 290X için sıvı soğutma bloğu yapan bir tek Koolance firması varmış. Bu markanın parçaları nerelerde satılır? Nereden bulabiliriz?

TEŞEKKÜRLER...

Ekran kartında bir sıkıntı yaşamadığın sürece sıvı soğutmaya gerek yok. Sonuçta kart ne kadar soğuk olsa da OC'un Max. kapasitesi var. Daha soğuk olduğunda Max. kapasite artmaz sadece daha dengeli çalışır.

CPU soğutucusunu değiştirdin mi bu arada?

H110 almıştım geçen gün resimlerinide paylaşmıştım.
Bari ekran kartıda sıvı soğutmalı olsun istedim.
Eğer geri iade etme şansın varsa onun yerine H100i (PSU fan çıkarsa sığar tavana bence) veya kasanın tavanına sığacak başka bir sıvı soğutma al. Yanlış hatırlamıyorsam kasanın yan tarafına fanları içten yerleştirmiştin. Gerçi sormak lazım nasıl kasanın sıcaklık değerleri diye. :D

Eğer geri iade etme şansın varsa onun yerine H100i (PSU fan çıkarsa sığar tavana bence) veya kasanın tavanına sığacak başka bir sıvı soğutma al. Yanlış hatırlamıyorsam kasanın yan tarafına fanları içten yerleştirmiştin. Gerçi sormak lazım nasıl kasanın sıcaklık değerleri diye. :D
Sana şukadarını söyliyeyim kasa karşımda duruyor yaydığı rüzgar bana gelmesin diye önüne karton koyuyorum. Değerleri düşün artık.

Tam yükte işlemci 35 dereceyi ekran kartı 40 dereceyi geçmiyor. 3 adet 140 mm 1 adet 200 mm fan ve H110 var.

Değerler iyi. Bence ekran kartının değerleri de iyi. Sonuçta kasa buz dolabı gibi ve kartın Tri-x. Boşuna para harcarsın ekran kartına sıvı soğutma bağlayacağım diye.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı