Kopan laptop kablosu nasıl tamir edilir?

En yakın neredeyse oraya git gitmiyorsan bu şekilde kullanmaya devam et.

İdareten para bandı, kağıt bant iş görür ama makaron almanızı öneririm. Kablo için çok daha faydalı bir uygulama olacaktır makaron.

Şimdi sipariş geçersen yarın kapında.

Konu trole dönmüş :D ilk işin bir YouTube falan araştır kendi kablona uygun videoyu bul oradaki malzemeleri temin et ve tamir et bu kadar basit.

Hayatımda göreceğim en zahmetli kablo tamir yönetimini vermişsiniz.

Kablolar çok özel değildir ve dışı deforme olan kabloyu tamir etmenin asıl tabiri ile yamalamanın en hesaplı ve mantıklı yönetmi makaron kullanı mıdır? Sadece makaronu almak yeterli ondan sonrasını elektrikli soba, çakma, ocak, sıcak hava tabancası gibi yakından yüksek ısı yayabilen araçlar ile ısıtıp yerine yapıştırmaktır.

Bunun için YouTube'a bakmaya veya ekstra bir şeye gerek yok.

Hayatımda göreceğim en zahmetli kablo tamir yönetimini vermişsiniz.

Kablolar çok özel değildir ve dışı deforme olan kabloyu tamir etmenin asıl tabiri ile yamalamanın en hesaplı ve mantıklı yönetmi makaron kullanı mıdır? Sadece makaronu almak yeterli ondan sonrasını elektrikli soba, çakma, ocak, sıcak hava tabancası gibi yakından yüksek ısı yayabilen araçlar ile ısıtıp yerine yapıştırmaktır.

Bunun için YouTube'a bakmaya veya ekstra bir şeye gerek yok.
hocam pardon kusura bakmayın ben konuyu yanlış anlamışım ben direk kopan olarak anladım 2 ye ayrılan anlamında.

En iyisi yeni kablo almak. Malzeme temin etmek yerine kablo temin etmek daha mantıklı.

Kablonun resmini atar mısınız lütfen?

4, 43₺ verip tamir edip kalan makaron ile de diğer bu şekilde kalan kabloları tamir edebilecekken gidip 10-15 katını verip yeni kablo almak mantıksız bunu belirteyim.

Kablonun resmini atar mısınız lütfen?

4, 43₺ verip tamir edip kalan makaron ile de diğer bu şekilde kalan kabloları tamir edebilecekken gidip 10-15 katını verip yeni kablo almak mantıksız bunu belirteyim.

Hocam kablo alamayacak kadar fakir değilim.

16553940612719042529802274484870.jpg

Geri
Yukarı