Kopya çekerken yakalandım

Bir şey olmaz takma yalvarmana da gerek yok herkes en az bir kere kopya çeker öğrenciyken yakalanmayınca ayıp değil de yakalanınca mı ayıp gelip buraya boş yapmışlar. Takma olur öyle ben de yakalanmıştım hoş bir gün değildi ama oturup kara kara düşüneceğin bir durum da yok :).

Keşke kağıt yerine sıraya yazsaydınız. Kelebek sistem olmasına rağmen tenefüste sınava gireceğin sınıfa gidip yazabilirdin. Ben hayatımda 1 kere kopya çektim o da 7.sınıftaydı. Sınavda kopya çeksen bile üniversite sınavını düşün.

Bir şey olmaz takma yalvarmana da gerek yok herkes en az bir kere kopya çeker öğrenciyken yakalanmayınca ayıp değil de yakalanınca mı ayıp gelip buraya boş yapmışlar. Takma olur öyle ben de yakalanmıştım hoş bir gün değildi ama oturup kara kara düşüneceğin bir durum da yok :).
Sen böyle kopya çekince diğerlerinin kendi aklıyla yapabildiği şeyi ben anca kopya çekerek yapabiliyorum mevzularını falan düşünemeyip gurur yapmıyorsun belli ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen böyle kopya çekince diğerlerinin kendi aklıyla yapabildiği şeyi ben anca kopya çekerek yapabiliyorum mevzularını falan düşünemeyip gurur yapmıyorsun belli ki.
Kağıttan kopya çekilebilecek dersler ya dil dersidir ya edebiyat tarih coğrafya din gibi sözel derslerdir. Sen bu derslere çok iyi çalışmaya devam et. Burger King kariyerinde başarılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı