Kopya çekerken yakalandım

Hiçbir şey olmaz en fazla sözlünü düşük girer orta okulda böyle bir şeyden disiplin vermezler.

Kınama cezam ise biri bana makasla saldırdı bende ona güzel bi haddini bildirmiştin benim haklı olduğumu biliyorlar o konuda

Değer verdikleri için ve dediğim gibi hayatı öğretmeye calısıyorlar ya da başka bir neden Her aılenın kendıne gore problemı ve ılıskısı var bunu en ıyı herkes kendısı bılır.

Değer verdikleri için ve dediğim gibi hayatı öğretmeye calısıyorlar ya da başka bir neden Her aılenın kendıne gore problemı ve ılıskısı var bunu en qıyı herkes kendısı bılır.
Haklısın suçuma katlanırsam artık ümidi kestim gibi tek dileğim bunu müdüre bildirip 1 ceza daha almamam eğer alırsam uzaklaştırma alıcam sanırım yada müdür beni öylen kokuttu

malesef hoca başta ikna oldu gibiydi sonra reddetti e okula k girilmiyormuş en az 5 girebiliyorum dedi kağıdımı çok istedim okutturdum 70 almışım kopya çekemediğim sınavdan 70 almışım burdan çekmeyi düşünenler varsa çekmeyin keşke o gün o sınavdan 20 30 alsaydımda koluma yazmasaydım neyse teşekkür ederim hakkınızı helal edin iyi günler

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı