Kopya çekerken yakalanmak

imdatoluom

Zeptopat
Daha fazla  
Lise 2 deyim. Tarih yazılısını oluyorduk. Kelebek sistemi olduğu için yanıma 9. sınıf gelmişti. Hoca fark etmeden telefondan bakıyordum ama yanımdaki beni şikâyet edince telefonumu alıp sınavıma devam etmeme izin verdi. Daha önceki sınavlarda kopya çekerken yakalanan arkadaşım sadece müdür tarafından uyarı alınmıştı ve e-Okul'una kopya yazılmamıştı ama beni hiç uyarmadılar ya da bir bilgi verilmedi. Sınav olalı 4 gün geçti. Eokuluma K yazılır mı?

Lise 2'de ben de din dersinden kopya çektiydim bak o aklıma geldi. Kelebek sistemi vardı kopyamı matematik hocası yakalayıp kopya kağıdımı din hocasına vermişti, din hocam da e-okula kopya yerine notumu girmişti. Zaten 10 soru klasik sormuştu, 27 almıştım. İlk sınavdan 85 aldığımdan geçtiydim, sözlüme de 50-50 girmişti. Bence en iyi kopya çekme yöntemi arkadaşından falan bakmak gerisi boş. Bence kopya yazmaz bu arada.

Dikkatli ol ters hocaya denk gelirsen süründürür. (pandemiden dolayı kelebek sistem yapılmıyor diye biliyorum)
Birinci yazılılarda kelebek sistemi yapılmamıştı ama ikinci yazılılar için korona var diye şikâyet etsek bile kelebek sistemi yapıldı ve hocanın sevdiği bir öğrenci olduğum için şanslıydım galiba.

Geri
Yukarı