Kopya çekerken yakalanmak

Merhaba, bugünkü meslek sınavında kopya çektiğim için hocaya yakalandım. Bunun cezası nedir? e-Okul üzerine "k" yazılırsa ortalamaya nasıl bir etkisi olur? Kopya'nın puan düşürmesi "0" ile aynı mı?
Kopya çektiğiniz için disiplin yediniz büyük ihtimalle. 0 alırsınız. Kopya neden çekiyorsunuz? Kendi emeğiniz ile alın notu. Bir de meslek sınavıymış.

Özür dileyip ne diyeceğimki?

Ben kopya çekip yakalandığımda bayağı utanmıştım bende konuşamamıştım hocam ile ama şanslıydım sadece çözdüğüm sorulardan puan almıştım bazı yakalanan arkadaşlarıma da 0 girmişti.

Kopya çektiğiniz için disiplin yediniz büyük ihtimalle. 0 alırsınız. Kopya neden çekiyorsunuz? Kendi emeğiniz ile alın notu. Bir de meslek sınavıymış.
Bazı zamanlar koyuyor insana herkes çekerken sen çalışmana rağmen yapamayıp kopya çekenlerin senden yüksek alması.

Ben kopya çekip yakalandığımda bayağı utanmıştım bende konuşamamıştım hocam ile ama şanslıydım sadece çözdüğüm sorulardan puan almıştım bazı yakalanan arkadaşlarıma da 0 girmişti.

Bazı zamanlar koyuyor insana herkes çekerken sen çalışmana rağmen yapamayıp kopya çekenlerin senden yüksek alması.
En azından kişinin vicdanına kalmış.

Hoca ile konuşabilmem için haftaya kadar beklemem gerekiyor. Haftaya kadar da disipline vermiş olur zaten.

Hoca ile görüşmenin onun karşısında yüzsüzlük gibi olacağını düşünüyorum. Bu yüzden de biraz utanıyorum ve konuşamıyorum.
Kopya çekerken utanmadın da konuşmaya mı utanacaksın? Bir hata yaptığını ve bunun farkında olduğunu belirterek özür dileyebilirsin.

Kopya çekerken utanmadın da konuşmaya mı utanacaksın? Bir hata yaptığını ve bunun farkında olduğunu belirterek özür dileyebilirsin.
Kendisinden özür dileyecektim fakat hocayı bulamadığım için haftaya kadar ertelemek zorundayım. Ayrıca dediğim gibi haftaya kadar beni disipline vermiş olur.

Geri
Yukarı