Kopya çekerken yakalanmak

Lodos56

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam iyi akşamlar herkese. Hatırladıkça kafamı duvara vurmak istediğim kopya olayını anlatarak içimi dökmek istiyorum. Şimdi olaya gelirsek bugün.
Coğrafya sınavı olmuştuk. Sınav esnasında hocamız telefonu yan tutarak oyun oynuyordu, o sırada herkes telefondan tıkır tıkır kopya çekip kağıda geçiriyordu.
Ben ise sınava iyi hazırlanmıştım soruları teker teker kolayca yapıyordum ve 2 puan değerinde klasik bir soruya denk geldim. Normalde kopya çeken bir insan değilim, korkardım fakat bugünkü fırsatı değerlendirip 2 puanla birlikte 100 almak istiyordum. Aga gizlice Google'dan tam soruyu yazıyordum ki o esnada hocamız kafasını oyundan kaldırdı ve beni gördü bana bakarak "Ne yapıyor bu ya? Ne yapıyorsun oğlum sen?" dedi ve yakalandığımı anlamıstım. Elim ayağım birbirine girmişti telefonu falan cebime koymustum geri. O sırada herkes bana bakıyor ve ben çaresiz bir şekilde hocaya bakıyorum, kağıdımı almaya gelmedi ama ben verdim. Zil çalana kadar kağıdıma baktı ve sınav bitti. Umarım hoca inisiyatifi gereği beni affeder derken bir yandan da 2 puan için tüm her şeyi kaybetme korkusuyla karşı karşıyayım. Her aklıma geldiğinde elim ayağım birbirine giriyor ve çok üzülüyorum. Keşke açgözlü olmasaydım :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de böyle rezil bir anım var. Ben de kopya çekeceğim işte kopya kağıtta kağıtı da cebime koymuşum mal gibi. Hoca arkasını döndü o stres, o heyecanla kağıdı çıkartayım derken kağıt elimden kaydı zort diye yere düştü. Tüm sınıf gülmüştü falan aşırı trajikomik bir andı kahretsin.

Kopya çekme ilmini öğrenmeden bu işe girişmeniz yanlış. Önce önemsiz derslerde acemiliği atmak gerekiyor. Şaka bir yana o hocanın aynısından bizim okulda da vardı kopya çekeni görünce ne yapıyorsun evladım? Oldu mu ama şimdi ? Falan diyordu. Sanki sınavın ortasında kopya çekmiyormuşuz da barfiks çekiyormuşuz gibi tepki veriyordu. Yapma amaaa. Hadi geç yerine bırak onu. Yapmayın çocuklar çok ayıp falan 😀 Netice? Kimsede bir şey yok herkes 100

Ben geçen kimya sınavında kopya yakalatmıştım bizim ingilizceciye kağıdımı almıştı sınav çıkışı bizim kimyacıya konuyu anlatıp biraz yalvardım beni bir daha sınav yaptı 85 aldım yani bence sıkıntı etme bir şey olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı