Korktuğunuz en garip şey

Hocam neden gülme tepkisi attınız? Maden de enderman sesi duyduğum gibi ESC basıp ne yapacağımı planlamaya başlıyorum, kendinizi bir yere kapatırsanız yanınıza gelip aşırı saçma sesler çıkartıyorlar. Arkadaşımla oynarken gelip öldürmesini istemiştim...

Edit: Stardew Valley halk evi sesi... (korku oyunu oynasam hastaneye yatırılabilirim.)

Evet bende enderman gördüğümde ESC'ye basıp oyunu kapıyom ve kendime geleyim diye bu videoyu izliyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet bende enderman gördüğümde ESC'ye basıp oyunu kapıyom ve kendime geleyim diye bu videoyu izliyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Artık ben de böyle yapacağım teşekkürler!

Arkadaşlar PlayStation bölümünde son açtığım konuya lütfen bir bakın PS Plus 14 deneme ile ilgili olan konu. Teşekkür ediyorum herkese.
Arkadaşlar PlayStation bölümünde son açtığım konuya lütfen bir bakın PS Plus 14 deneme ile ilgili olan konu. Teşekkür ediyorum herkese.

Lütfen yardımcı olun arkadaşlar.

Lütfen yardımcı olun arkadaşlar.

Allah herkese bu alarm sesi olmayan herhangi güzel bir telefon versin Amin.

Yeni konular

Geri
Yukarı