Korku içerikli şeyleri sevmenin sebebi nedir?

Yusuf Aydıner

Centipat
Daha fazla  
Korkunç şeyleri sevmem orkun ışıtmak'ın indie korku oyunlarını seyretmekle başladı. İlk korku oyunu videoları, ondan sonra ruhi çenetin korku içerikli belgeselleri derken creppypasta hikayeleri ardından Deep web videoları ve korku müziklerini dinlemekten zevk almaya kadar ilerledi. Ayrıca doğa seslerini de çok seviyorum YouTube üzerinden rüzgar, yağmur, şimşek seslerini dinlemeyi çok severim. Korku içerikli videolara ve oyunlara doğa sesi eklendi mi değme keyfime.

Korku müzikleri bende nostalji uyandırıyor ve keyiflenmemi sağlıyor. Korkmak yerine hayal gücümü kullanmamı sağlıyor ve mutlu ediyor.
Gece vakitleri kevin macleodun korku müziklerini dinler ve mutlu olurum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sormak istediğim soru ise ben neden korkunç şeyleri seviyorum ruh hastası mıyım?
Korkunç şeyler dışında anlattığım gibi doğa seslerine karşıda ayrı bir hayranlığım var YouTube üzerinden doğa seslerini açar gözlerimi kapatır hayal kurarım.

Favori videom.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Atmosfer sesleri, doğa sesleri gibi şeyleri sevmenizi anladım da Kevin MacLeod'un şarkısını dinlediğinizde mutlu olmanızı çok garipsedim :D

Demek ki herkesin zevkleri farklı olabiliyor.

Geri
Yukarı