Korku oyun önerisi

Peasym

Hectopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi dün bir kaç video izledim. İzlerken bile sıçradığım anlar oldu ve çok hoşuma gitti. Çünkü film dünyası beklenildiği gibi korku filmi yapamıyor ve uzun zamandır sağlam şekilde korkmamış biri olarak, bu tarz oyunlara ihtiyacım var diye düşündüm. :) Bu oyunları PC de oynanacak onu da belirteyim.

Elimde olan bazı oyunlar:

Outlast
Silender The arrivel
Condemned
The Evil Within

Gibi bir kaç oyun buldum daha hiç birine başlamadım ama büyük bir istek var içimden sizden gelecek önerileri de bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi dün bir kaç video izledim. İzlerken bile sıçradığım anlar oldu ve çok hoşuma gitti. Çünkü film dünyası beklenildiği gibi korku filmi yapamıyor ve uzun zamandır sağlam şekilde korkmamış biri olarak, bu tarz oyunlara ihtiyacım var diye düşündüm. :) Bu oyunları PC de oynanacak onu da belirteyim.

Elimde olan bazı oyunlar:

Outlast
Silender The arrivel
Condemned
The Evil Within

Gibi bir kaç oyun buldum daha hiç birine başlamadım ama büyük bir istek var içimden sizden gelecek önerileri de bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Tavsiyem, Alien Isolation, Among the Sleep, Neverending Nightmares al. Hepsi çok güzel korku oyunları. Fakat özellikle Alien Isolation çok iyi olmuş. Outlast'daki bazı mekaniklerin üstüne daha fazla şeyler eklemişler. Örn. Dolaba saklandıktan sonra nefesini tutma gibi. Kesinlikle almalısın.

Cry of Fear veya Amnesia: The Dark Descent'i öneririm. Cry of Fear grafiksel olarak çok iyi olmasa da ilginç atmosfer ve karakterleriyle seni korkutabilir.

Cry of Fear veya Amnesia: The Dark Descent'i öneririm. Cry of Fear grafiksel olarak çok iyi olmasa da ilginç atmosfer ve karakterleriyle seni korkutabilir.
Cry of Fear' ı gördüm, tam emin olamadım. Hikayesine bakamadım tam olarak. Amnesia içinde oyun içerisinde pek aksiyon olmadığı sadece bulmacaları çözerken gerilebileceğimizi okudum. ( Yanlış hatırlıyor da olabilir dün kendimde baya baktım oyunlara.)

Cry of Fear' ı gördüm, tam emin olamadım. Hikayesine bakamadım tam olarak. Amnesia içinde oyun içerisinde pek aksiyon olmadığı sadece bulmacaları çözerken gerilebileceğimizi okudum. ( Yanlış hatırlıyor da olabilir dün kendimde baya baktım oyunlara.)

Eğer aksiyon biraz da gerilim istiyorsan Alone in the Darkı öneririm. Neden bilmem ama grafik contrastı yüzünden ağır eleştiriler almasına rağmen çok sevdiğim oyunlar arasındadır. Hayatta kalma cidden çok güzel yansıtılmış. Çöpten bulduğun pet şişeye arabadan doldurduğun benzinle Molotof yapmadan tut da sprey boy a+ çakmak ikilisiyle canavar yakmaya kadar çok güzel mekanikleri var. Bir bakmanı tavsiye ederim.

Dostum, S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl'i dene. Çok sağlam modları da var. Ama uyarmadı deme çok buglı bir oyundu son update i mutlaka olsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı