Korku oyunu tavsiyesi

t0rskey

Kilopat
Daha fazla  
Silent Hill serisi, Outlast serisi, Cry of fear, F. E. A. R. Serisi, Resident Evil serisi, Layers of Fear serisi, amnesia serisi ve Custom storyleri, alien serisi, Soma, penumbra serisi, the evil within serisi, condemned criminal Origins, Blair Witch, agony, five nights at freddy's serisi, Dead Space serisi, dreadout serisi, slender serisi ve yazarken aklıma gelmeyen daha birçok korku oyununu küçük-büyük-bağımsız-eşli oynadım, farklı oyun bulamıyorum. Hatta en son 40 saat civarı Phasmophobia oynadım arkadaşlarımla tek de giriyorum profesyonel zorluğa...Bana saf korku, psikolojik korku oyunu önerebilecek(sadece gerilimi ve jumpscare sevmiyorum o korku hissedilecek) var mı? Bir de sırf zombi ya da canavar var diye Dying Light-L4D2-Doom gibi oyunları söylemezseniz sevinirim, saf korku-psikolojik korku istiyorum.
Yoksa da yazdıklarım korku oyunu arayışı içerisinde olanlara güzel tavsiye olmuştur umarım.

Curse of Anabell diye bir Türk oyunu vardı. Ve Tartarus'da yerli güzel bir oyun diye hatırlıyorum.

Son düzenleme:
Aşağıdaki kanalda epey fazla sayıda korku oyunu videosu var. Buradan oynamadığınız oyunlara göz atıp seçebilirsiniz.

Teşekkürler, genelde hep benim oynadığım ve açıklamada yazdığım oyunları oynamış.Bakıp 2 tane(Friday Frights ve Devotion) oyun bulabildim sayende.
Curse of Anabel diye bir Türk oyunu vardı. Ve Tartarus'da yerli güzel bir oyun diye hatırlıyorum.
Teşekkürler Tartarus'u oynadım fazla beğenemedim korku oyunu değil, Curse of Annabell'e bakacağım.
Pacify önerebilirim.
Teşekkürler, arkadaşlarımla oynadım ama Phasmophobia kadar beğenemedim.
Tam korku oyunu sayılır mı bilmiyorum ama Dead By Daylight öneririm.
O gerilim sayılır hem yanında biri olunca hem de kovalayanın başka bi arkadaşın olduğunu bilince korku olmuyor bana :D sadece survival horror.
Devotion ilgimi çekti @20 Percent ın önerdiği kanaldan gördüm, nasıl atlamışım bilemiyorum :D

Son düzenleme:
İnanamıyorum uzun zamandır ilk kez benim kadar korku oyunu oynayan birini gördüm :D piyasada oyun bulamıyorum. Oynayamadığım 1 oyun var Silent Hill Downpour. Çünkü ps3 üm yok :/ Sana önerim nostalji seviyorsan ve grafik önemsemiyorsan Fatal Frame 3. İyi korkular :D

Yeni konular

Geri
Yukarı