Korku yenmeye yardımcı olacak oyun önerisi

Onu bir türlü beceremiyom ben adam bana fake atıyor.
He evet bazen öyle olabiliyor. Daire şeklinde ilerlersen diğer taraftan dönüp o sana fake atabiliyor arada :D Ben mesela bel boyunda bir objenin oraya koşuyorum. Ayı adam yaklaşır yaklaşmaz atlayıp koşuyorum. Arkaya bir çekirge şarkısını açarsan çok daha güzel oluyor.

Neredeyse hiç korkunç olmayan, ancak bu tarz yaratık korkumu yenmeme yardımcı olacak oyun önerilerinizi bekliyorum.
Korkunu yenmek için çok korkunç oyna falan demeyin, yavaş yavaş düşük tempolu şekilde yenmeyi istiyorum.
Doom Slayer olabilir bir sürü yaratığı çatur çutur kesiyorsunuz bir bakın derim ya da hocamın da dediği gibi half life ya da left 4 dead 2

Neyin korkusunu yenmek istediğinizi bilmiyorum ve oyun oynayarak herhangi bir korkunun yenileceğini de sanmıyorum ama, Alien Isolation oynamanızı tavsiye ederim.

Neyin korkusunu yenmek istediğinizi bilmiyorum ve oyun oynayarak herhangi bir korkunun yenileceğini de sanmıyorum ama, Alien Isolation oynamanızı tavsiye ederim.
Nightmare zorluğunda oyna kardeş. Yoksa zevk alamazsın. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı