Koronavirüs - Türkiye ( Vaka Sayısı 18 )

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anlamadığım Twitter'da TT oldu bu olay ve b.yinisz olan bir kesim istifasını istedi bakan Koca'nın. Saçma şeyler Twitter'da vardı. Ulan ben kaç aydır onların gerçek veriler olmadığını biliyordum çünkü mesela bir kişi corona olur adamın kalbi sorunluysa kalbini tetikler doktor rapor olarak kalp krizi yazar aynı zamanda devlet halk paniğe kapılmasın isyan ve olaylar çıkmasın diye de gerçek verileri saklı tutar
Bu muhalefetçi kesimin istediği değil coronadan kurtulalım. İstiyorlarki insanlar ölsün vakalar artsın hükümeti buradan devirelim. Halbuki corona yı hükümet idare etmiyor iş bizde bitiyor eğer kendimize dikkat etmesek değil 24K 3M kaybımız olur demedi demeyin.

• Hahaha
İfadeler: x4r
Anlamadığım Twitter'da TT oldu bu olay ve b.yinisz olan bir kesim istifasını istedi bakan Koca'nın. Saçma şeyler Twitter'da vardı. Ulan ben kaç aydır onların gerçek veriler olmadığını biliyordum çünkü mesela bir kişi corona olur adamın kalbi sorunluysa kalbini tetikler doktor rapor olarak kalp krizi yazar aynı zamanda devlet halk paniğe kapılmasın isyan ve olaylar çıkmasın diye de gerçek verileri saklı tutar
Bu muhalefetçi kesimin istediği değil coronadan kurtulalım. İstiyorlarki insanlar ölsün vakalar artsın hükümeti buradan devirelim. Halbuki corona yı hükümet idare etmiyor iş bizde bitiyor eğer kendimize dikkat etmesek değil 24K 3M kaybımız olur demedi demeyin.
Psikolojik destek almanda fayda var.

Nereye gidiyoruz. Sonumuz ne olacak? Hiç bilmiyorum.

@Lahmacun01 hükumet yönetemediği parayı gelen turistten para kazanmak için teste bile sokmadan ülkeye alır, sonra da yasak falan koymadan meydana salıp kazanacağı paraya bakarsa evet o düğmeye basmış oluyor. bütün dünya önlem alırken hükumet çıkarlar için yasak koymadan düzen sürdürürse evet o düğmeye basmış oluyor. bütün dünya verilerini açıklarken hükumet verileri saklayıp yanlış/farklı veri gönderirse hem o düğmeye basmış hem de ulusal itibarı zedelemiş oluyor.

Muhalefet ve yandaşları ilk dediler yasakları kaldırın millet işsiz kaldı sonra dediler tekrar yasak getirin! Gerekli önlemler hükümet tarafından alınıyor halkında buna uyması lazım gerrekli hassasiyet gösterilmiyor. Aynı zamanda bir hastalığın nasıl ve nereden bulaşabileceğini kimse kestiremiyor bazı kişiler ayakta geçiriyor hastalığı desek yeridir.

Zaten bu ülkeyi Muhalefet yönetiyor değil mi? Her şeyden onlar sorumlu size bir şey anlatmak çok ama çok zor kendimi yormayacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı