[Korsan] Beyond Two Souls Gamepad ile oynama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

ciri_88

Hectopat
Herkese merhabalar. Beyond: Two Souls oyununu Gamepad ile oynamak istiyorum ama oyun Gamepad'i görmüyor. Steam'e kısayol olarak ekleyip geniş ekran modundan denedim ama işe yaramadı maalesef.

Bunun üzerine X360CE adlı programı denedim. Ama onunda henüz beyond: Two Souls için herhangi bir çalışması bulunmuyor gördüğüm kadarıyla. Oyunun klasörüne atıp çalıştırdığımda normalde "xinput1_3.dll" gibi bir dosyayı "create" ettirmesi gerekiyor. Ama programı açtığımda hiçbir şey gözükmüyor. Ki bu büyük ihtimalle oyuna desteğinin bulunmaması ile ilgili. Başka iki oyunda denediğimde gerekli dosyayı oluşturup programı kullanımıma sundu. Bu bilgileri bu siteden aldım.

Başka oyunda "xinput1_3.dll" oluşturup oyunun dizinine attım, yine bir faydası olmadı. Programı açtım yine aynı. "X360CE. İni" dosyası da bu program ile birlikte oluşuyor. Onu da alıp düzenlemeye çalıştım ama bomboş bir dosya. Programı açtığımda çıkan görüntü ise üstteki linktekinden farklı olarak ekteki gibi.

Demem o ki henüz X360CE yapımcısından bir destek yok bu oyuna. Ben bu oyunu nasıl Gamepad ile oynayabilirim? Başka program vesaire tavsiyeniz var mı? Herhangi bir dosya düzenleme ile sorunu çözebilir miyim?
Ek:

Ekran Alıntısı.PNG

Not: Logitech rumblepad 2 USB kullanıyorum.
Not: Oyun Steam sürümü maalesef değil. Dodi repack sürümü. Yani korsan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynen senin gibi bu programla denedim olmadı. Oyunun yarısına kadar klavye-mouse ile geldim ama özellikle mouse ile tam bir eziyet oynamak.

Oyun korsan sürüm olduğu için uyumsuzluk göstermesi gayet doğal, oyunu satın alırsanız böyle bir sorunun olacağını düşünmüyorum, olursa yeniden konu açarsınız. Technopat Sosyal, korsan hiçbir yazılıma ve oyuna destek vermemektedir.

Bu link üzerinden oyunu satın alıp oynayabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı