[Korsan] GTA 5 açılışta kapanıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 11

şahıs

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ryzen 5 1600 Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 Asus rx 550 4gb gigabyte b450m -h wd10ezex , suv400s37240g
Meslek
öğrenci
RAM
16gb
Ekran kartı
rx550
Anakart
b450m-h
İşlemci
r5 1600 six core
GTA 5'i eskiden bayağı çok oynuyordum ama bugün oynayacağım zaman tam açılış ekranındaki renkler varken kapanıyor.

Oyun dosyalarını taratın öncelikle, onarma tamamlandıktan sonra tekrar deneyin.

Steam'den mi yüklü oyun? Steam ise oyuna kütüphaneden sağ tıklayın özelliklerden- yerel dosya- oradan oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulaya tıklayın.
1652256345162.png

Bir de Windows Defender şöyle bir mesaj gönderdi.
"Tehdit bulundu" dedi ve mesajı açtım bir öge karantinadaydı. Ben de onu sildim.
Ondan sonra oyuna girdiğimde böyle oldu sonra koruma geçmişine baktığımda steamapi gibi bir dosya vardı.

Steam'den mi yüklü oyun? Steam ise oyuna kütüphaneden sağ tıklayın özelliklerden- yerel dosya- oradan oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulaya tıklayın.
Eki Görüntüle 1384520

Steam üzerinden yüklemedim.

Bir de Windows Defender şöyle bir mesaj gönderdi.
"Tehdit bulundu" dedi ve mesajı açtım bir öge karantinadaydı. Ben de onu sildim.
Ondan sonra oyuna girdiğimde böyle oldu sonra koruma geçmişine baktığımda steamapi gibi bir dosya vardı.

Steam üzerinden yüklemedim.
Korsan o zaman. Korsan ise virüslü imiş ve dosyayı virüs programı sildiği için açılmıyor.

Artı -1 Eksi
Korsan o zaman. Korsan ise virüslü imiş ve dosyayı virüs programı sildiği için açılmıyor.

Bilgisayarı aldığımda yüklüydü. Ama ilerlemesini nasıl koruyacağım?
Şu dosya silinmiş "stem_api64.dll"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı