Korsan GTA 5 nasıl orijinalleştirilir?

GorkemBugraT

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Benim şöyle bir sorunum var GTA 5'im crackli oynuyordum ve Steam üzerinden bugün oyunu aldım fakat tekrar indirmek istemiyorum. Kotayı aşıyor bu yüzden nasıl crack dosyalarını silicem? Neleri sileceğim klasördeki?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Crack yaptığın zaman oyunun ana dosyaları dahil bir çok dosya ve klasör değişiyor. Oyunu tekrar yüklemekten başka şansın yok. Birde sildikten sonra kalıntı bırakma.

Keşke Steam üzerinden değil de Voidu üzerinden alsaydınız. Çünkü Steam'deki başarımlar gibi özellikleri kullanamayacağınız için (Yeniden indirmeden) Steam'in hiçbir özelliği kalmayacak. Onun dışında GTA 5'i direk crackli bir şekilde mi kurdunuz yoksa kurulumunu yaptıktan sonra mı crack yaptınız? Eğer kurulumdan sonra crack yaptıysanız oyunu silin ve kurulumunu yaptığınız dosyalar ile oyunu tekrar Program Files(X86 değil) içinde Rockstar Games klasörü oluşturup kurun ama crack yapmayın. Sonra ise bilgisayarınıza Recep abinin açtığı "GTA 5 Yedekleme" adlı konudaki programları kurun. Sonra masaüstündeki kısayoldan giriş yapmayı deneyin. Durumu haber verin.

Crackli oynamanızı tavsiye etmem, crackler sisteminizin arka planında farklı uygulamalar çalıştırıyor olabilir ve sistemizini yorar oyun performansı azalır.
Sisteminizi temizledikten sonrası indirmenizi öneririm 65GB çok büyük boyut olsa da iniyor.

GTA 5 içerisindeki "x64a.rpf - x64b.rpf ......" isimli dosyalar vardır onları kopyala. Sonra Steam üzerinden oyunu 1 GB kadar indir. Steam da indirdiğin GTA 5 klasörünün içine kopyaladığın dosyaları at ama Steam kapalı olsun. Eğer indirme boyutu düştüyse indirmenin tamamlanmasını bekle. Oyuna girmeye çalış girdiysen ve performans sorunları yoksa oyna sorun varda dosyaları doğrulat.

GTA 5 içerisindeki "x64a.rpf - x64b.rpf ......" isimli dosyalar vardır onları kopyala. Sonra Steam üzerinden oyunu 1 GB kadar indir. Steam da indirdiğin GTA 5 klasörünün içine kopyaladığın dosyaları at ama Steam kapalı olsun. Eğer indirme boyutu düştüyse indirmenin tamamlanmasını bekle. Oyuna girmeye çalış girdiysen ve performans sorunları yoksa oyna sorun varda dosyaları doğrulat.
yapıyorum şuan yedekliyorum steamdakini steamda 15 gb ini indirmişti o 15 gb yi şuan yedekliyorum deniyeceğim de o x64a.rpf gibi isimli olanlarda crack varmıdır yoksa uğraşmıyım

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı