Korsan GTA 5 performansı etkiler mi?

Hayır korsan performansı etkilemez.

Ancak yeni versiyonda daha iyi optimizasyon vardır ve sen korsan oynadığın için eski sürümde takılı kalırsın ve oyunun o yeni versiyona göre kasar. Ancak CS:GO'nun paralı olduğu zamanlarda internetten cs cracklenmiştim ve 5 dakikada bir kare görüyordum. Sonrasında 20 fps falan oynamıştım.

Arkadaşlar selam ben çok eskiden korsan oynuyordum GTA 5'i kasma olmuyordu ama binalar falan görünmüyordu şimdi orijinal yüklüyorum acaba buna bir çözüm olabilir mi? Yani FPS olarak etki eder mi?

Ben daha 1 hafta önce yükledim. 72-73 FPS arası alıyordum. Format attıktan sonra orijinal indirdim 90 - 93 FPS arası aldım. İndirdiğim dosya temiz mi değil mi bilmiyorum muhtemelen pek de temiz değildi. Korsan olarak da kimse babasının hayrına vermiyor bedava o bilgisayardan yararlanmak için veriyor.

Genelde Virüssüz diye sundukları programlar uygulamalar da şöyle bir şey yapıyorlar sen oyunu uygulamayı kullanırken uygulama arka tarafta kendi bünyesinde tarayıcı çalıştırıp youtube izlemesi tarzı bişey yapıyor.
Uygulamayı Crackleyenler de insanlara youtube izlenmesi satıyorlar.
Örnek adamın biri mesela 5 bin izlenme paketi satın aldı, senin gibi 5 bin kişinin üzerinden youtube hesabı vs. açmadan izlenme yapıyor bunu youtube de engelleyemiyor çünkü ortada bir hesap yok artı sistem bildiğin tarayıcı gibi çalışıyor. böyle bir uygulamaya denk geldiğini anlamak için wireshark kullanabilirsin. ben oyunlara vs. para verip alıyorum ama arada bir girdiğim grafik tasarım programlarına ayda bin liraya yakın para verebilecek bir durumum malesef yok, bu işlerden kazanç sağladığım bir işte kullanıyor olsam kesinlikle alırdım. Neyse benim kullandığım program mesela bu şekilde çalıştığını biliyorum belki yine aynı programı kullanan binlerce insan var ama onlar bilmiyor neler yaptığını ben bildiğim halde niye kullanıyorum dersen virüs olmadığını biliyorum uygulamayı kıran adam da sonuçta babasının hayrına yapmıyor bir getirisi olamsı lazım o yüzden insanlara zarar vermeyecek veya hissettirmeyecek şekilde böyle bir ekosistem kurmuş :) . bu arada indirdiğin çoğu şeyde muhtemelen madencilik virüsüne denk geleceksin 10-20 fps fark eder.

Arkadaşlar selam ben çok eskiden korsan oynuyordum GTA 5'i kasma olmuyordu ama binalar falan görünmüyordu şimdi orijinal yüklüyorum acaba buna bir çözüm olabilir mi? Yani FPS olarak etki eder mi?
GTA 5 ilk çıktığında bug lı ve optimizasyonu eksik bir oyundu çünkü dev gibi bir oyundu korsan sitelerde oyunu olabildiğince erken çıkarmak için ve olabildiğince düşük dosya boyutlu yapmak için ayrıca sistem açığını bulmak daha kolay olduğu için ilk sürümleri crack ler sen şu an orjinal yüklersen muhtemelen render hataları düzelecektir fps nde yüksek oranda artacaktır. hiç endişelenme.

GTA 5 ilk çıktığında bug lı ve optimizasyonu eksik bir oyundu çünkü dev gibi bir oyundu korsan sitelerde oyunu olabildiğince erken çıkarmak için ve olabildiğince düşük dosya boyutlu yapmak için ayrıca sistem açığını bulmak daha kolay olduğu için ilk sürümleri crack ler sen şu an orjinal yüklersen muhtemelen render hataları düzelecektir fps nde yüksek oranda artacaktır. hiç endişelenme.
İlk versiyonları değil bir kaç sonraki sürümlerde FPS'i daha yüksek olacaktır. Ayrıca sistemini de hayal ediyoruz sanırım.

İlk versiyonları değil bir kaç sonraki sürümlerde FPS'i daha yüksek olacaktır. Ayrıca sistemini de hayal ediyoruz sanırım.
Sadece tahmin yürüttüm ben ets2 yi korsan 1.28 sürümünde(ilk sürümden 3yeni sürüm) 50fps oynuyordum sonra orjinal aldım orjinalde ise çok daha az fps almam gerekirken 1.32 sürümünde 50fps alıyordum aynısı gta 5 için daha da geçerli çünkü gta nın ilk sürümleri baya hatalıymış ayrıca fps sorunu yok konu sahibinde ben kendi fikrimi ekstradan söyledim ancak sistem konusunda haklısınız ve eski sürümünde daha yüksek fps verebilme ihtimali daha yüksek ama gta da böyle değil dost kayaoğlunun 2014te attığı gta 5 videosunu izlersen videonun yarısında optimizasyondan bahsettiğini göreceksin gta5 hep böyle değildi.

Geri
Yukarı