Çözüldü Korsan GTA 5'i orijinal hesapla oynama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

RinDoChi

Hectopat
Makaleler
2
4 GB RAM'ım olduğu için GTA 5 şehir içinde çok kasıyor ve doku problemleri yaşıyordum. Eski korsan bir sürümü indirsem ve içerisinde orijinal hesap bulunan Social Club hesabıyla oynayabilir miyim? Amacım eski sürüm olduğu için hem HDD'deki yerden kazanmak hem de performans kazancı sağlamak. Peki böyle bir şey mümkün mü? Bir de korsana güvenmek zor eğer böyle bir şey yaparsam hesabım çalınabilir mi?

Çözüm
Amacım korsan oynamak değil korsan olan eski sürümde oynamak. Eski bir sürümde oynamak istediğim için yapıyorum bunu. Zaten GTA 5'e sahibim.
Sorunuza gelirsek, maalesef böyle bir destek bulunmuyor korsan GTA 5'te Social Club block halinde çalıştırılamıyor.
Arkadaşın sebebini okudun mu güncelleme gelmemiş GTA 5 sürümlerini kurup HDD'den yer kazanmak istiyor, bunu yaparken orijinal hesap bağlanır mı diye soruyor.
Emin ol moderasyon ekibi konuya izin vermezdi zaten.

Hocam ne olursa olsun desteklemiyorum. Demek istediğim şey hesap bağlanır ama güvenliği tartışılır, veya hesap önemli değil derseniz sıkıntı yok girin.

Bir gün dener buraya eklerim. Hem bakarız oyuna sahip ama sistemi oynatmayan birçok kişi faydalanır. Bu 4 GB RAM olayı yüzünden birçok kişi sorun yaşadığını görmüştüm.
Oyunu korsan olarak indirdim, Social Club hesabıma giriş yaptım ve bilgisayarın saatini geri alıp interneti çıkarttım. Daha sonrada offline modda girdim. Performans kazancı yok gibi ama en azından oyun artık 30 GB daha az yer kaplıyor. Zaten Online oynamıyorum. Bu arada eğer kendi Rockstar hesabınızda GTA 5 yoksa ve siz hesap kullanmadan girmeye çalışırsanız hata veriyor. Oyunu yükledikten sonra crack vs. yapmadım. Güncel Rockstar Games Social Club programını kullandım. 30 GB 30 GB'dır bu şekilde yer tasarrufu yapabilirsiniz. Zaten korsana ne olduysa GTA 5'e sahip değilken denemiştim ama oyun açılmamıştı bu sefer açıldı (aynı yerden indirmeme rağmen) yaptım.
Oyunu korsan olarak indirdim, Social Club hesabıma giriş yaptım ve bilgisayarın saatini geri alıp interneti çıkarttım. Daha sonrada offline modda girdim. Performans kazancı yok gibi ama en azından oyun artık 30 GB daha az yer kaplıyor. Zaten Online oynamıyorum. Bu arada eğer kendi Rockstar hesabınızda GTA 5 yoksa ve siz hesap kullanmadan girmeye çalışırsanız hata veriyor. Oyunu yükledikten sonra crack vs. yapmadım. Güncel Rockstar Games Social Club programını kullandım. 30 GB 30 GB'dır bu şekilde yer tasarrufu yapabilirsiniz. Zaten korsana ne olduysa GTA 5'e sahip değilken denemiştim ama oyun açılmamıştı bu sefer açıldı (aynı yerden indirmeme rağmen) yaptım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı