Çözüldü Korsan indirilen oyun Steam klasörüne atılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

burstappenn

Hectopat
Yer
Autodromo Nazionale Monza
Arkadaşlar merhaba. İndirime girince Assetto Corsa almak istiyorum ama alınca indirecek vaktim olmadığından, önce herhangi bir siteden indirip aldıktan sonra dosyaları Steam dosyalarının içine atsam sorun olur mu? (Korsana destek yok diyecekler iyice okusun lütfen.)

Çözüm
Ben Epic'den GTA 5'in indirmesini başlatıp yaklaşık 200 MB falan sonra korsan GTA 5'i DLL ve exe dosyası hariç Epic Games'e atmıştım ekstra 40GB güncelleştirmişti ve oyuna girmiştim. Sizde DLL ve exe dosyaları hariç yani DLL dediğim, direkt dosya konumunda ki crackli DLL dosyaları hariç dosya konumuna atın. Ama atmadan önce kesinlikle Steam'den indirdiğin oyunu 200-300 MB falan indir her ihtimal sıknıtı çıkmasın. Sonra Steam'i kapatıp aç dosya doğrulanıyor derse ve devam ederse olmuştur.
Aynen ironi yaptım. Fakat ünlem koymayı unuttum, neden kızıyorsunuz WCM hocam, sizin gibi tatlı kahvelere bunlar yakışıyor mu hiç?
Dediğim gibi ironi yaptığınızı varsaydım. (gerçekten de öyleymiş)
Kızmıyorum yani. 👍

Artı -1 Eksi
Bir sorun olmaz aynısını Witcher3 de yaptım ve dosyaları doğrulayıp 2 GB bir şey indirdikten sonra sıkıntısız oynadım.

CRC List ve CRC Hash denen bir sistem sayesinde eksik dosyaları, düzenlenmiş dosyaları algılayıp tekrar sunucudan indiriyor. Steam -veya hangi plaftormu kullanıyorsanız artık- kendi yamasını yaptıktan sonra bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı