Korsan İşletim Sisteminin Performansı İle Orijinalin Farkı Var Mı ?

NirvanA1

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Okula giden kurbanlık koyunlardan(LİSE)
Korsan işletim sisteminin performansı ile Orjinalin farkı var mı ?

Açıkça söylemek gerekirse ben şu ana kadar bir fark göremedim, güncelleştirmeler sürekli açık sistemimi kullanmaya devam ediyorum.

Korsan kullanmak sana kalmış.

Ancak şöyle bir konu var, onu eklemeden geçmeyelim, korsan işletim sistemini güncel bir Loader ile etkinleştimezseniz boot esnasında 1-2 saniyelik zaman kaybınız olabilir.

Şunu da düşünmek lazım, o işletim sisteminde bir sürü kişinin emeği var. Bu emeklere karşılık orijinal satın alın.

Ya ben orjinal bir ürünü sadece güncel oyunları online oynayabilmek için alıyorum. Param olsa her şeyi orjinal alacağım ama durumumuz belli yani. Liseliyiz
Sistemi yükseltmeye çalışırken aynı anda orjinal program-oyun-işletim sistemi almak benim boyumu aşar.
Aylık 10 bin lira maaş alırsam orjinal alacağımdan emin olabilirsiniz
Şuan aylık 100 lira aldığım için aşıyor beni

Korsan işletim sistemlerinde özel olarak hazırlanmış setler (Lite / Black / ***) bulunabiliyor. Onlar da nadiren performans farkları olabilir. Aynen android telefonlar için farklı OS serileri gibi.

Korsan işletim sistemlerinde özel olarak hazırlanmış setler (Lite / Black / ***) bulunabiliyor. Onlar da nadiren performans farkları olabilir. Aynen android telefonlar için farklı OS serileri gibi.

Güncelleme konusunda çok sıkıntı çıkarıyor bu sürümler. Microsoft bu sürümleri kaldırtmaya ve hazırlayanları da uyarmaya çalışıyor zira sorun olunca kullanan kişiler işletim sistemini yapana değil, ne hikmetse Microsoft'a suç atıyorlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…