Çözüldü Korsan olarak indirdiğim Wallpaper Engine'yi silemiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Arka planda açık olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Görev yöneticisini kurcalayın derim.
Gözükmüyor ilginç bir şekilde.

Uygulamanın üstüne geldikten sonra sağ tıklayın ve 'dosya konumunu aç' dedikten sonra temizleyin veya %appdata% yaparak kontrol edin, Herhangi bir dosya varsa temizleyin... Görev yöneticisi üstünden gözüküyorsa dosya konumu açıp yapabilirsiniz. Dediklerimin hiçbiri olmuyorsa Revo uninstaller deneyin.

14TL'yi o kadar küçük düşürmeye gerek yok bana kalırsa, arkadaşın verecek durumu da olmayabilir.

Mantıklı fakat durumdan kaynaklı değildir. 14 TL'ye muhtaç olan biri internete bağlanıp forumlarda dolaşmaz. PC'si bile olmaz büyük ihtimal. Mantıken Wallpaper Engine kaldıran bir ekran kartı var ise durumunun düşük olduğunu sanmıyorum. Değil mi?

Görev yöneticisi üzerinden dosya konumunu açıp sildim herhalde. Teşekkürler.

Önemli değil. Çözüldüyse ne ala. Antivirüs ile bilgisayarınızı taratın. Oyun olarak korsan belki fakat program olarak asla kurmayın. İyi günler.

Mantıklı fakat durumdan kaynaklı değildir. 14 TL'ye muhtaç olan biri internete bağlanıp forumlarda dolaşmaz. PC'si bile olmaz büyük ihtimal. Mantıken Wallpaper Engine kaldıran bir ekran kartı var ise durumunun düşük olduğunu sanmıyorum. Değil mi?

Bunu bilemezsiniz, herkesin ekran kartı RX570 RX580 veya 1060 1070 değil. GT210'la da giren var sosyale.

Görev yöneticisi üzerinden dosya konumunu açıp sildim herhalde. Teşekkürler.

Eğer crack dosyayı Launcher'dan kurduysanız ve o dosyanın içine exeler işlendiyse dosyaları silince silinir eğer setup olarak kursaydınız zaten denetim masasında gözükürdü yani %99 ihtimalle silindi ve tavsiyem virüs taraması yapmanız ne olur ne olmaz.

Geri
Yukarı