Korsan oynayan arkadaşa laf anlatmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet, yine Sosyal'deki herkes sürü psikolojisi ile tek kişinin söyledine göre hareket ediyor. @Zakramoreas konuya komik değil yazıyor ve peşinden gelen herkes komik mi, gülmedim, bruh tarzında söylemlerde bulunuyor. Tebrik ederim. 👏
@Zakramoreas adamdır.
Tepkisi çok yerinde burada insanlara sütten çıkmış ak kaşık gibi ilgi toplamak uğruna belirli kitlelere hitap eden paylaşımla yapıyorlar.

Evet, yine Sosyal'deki herkes sürü psikolojisi ile tek kişinin söyledine göre hareket ediyor. @Zakramoreas konuya komik değil yazıyor ve peşinden gelen herkes komik mi, gülmedim, bruh tarzında söylemlerde bulunuyor. Tebrik ederim. 👏

Ayrıca siz veda mesajı yayınlamıştınız ne oldu buralardasınız yine?

Oyunlarda Türkçe dilinin olmamasının sebebi korsan kullanımın fazla olması değil. Artık Türkiyede orijinal alanların sayısı epey fazla. O argüman eskiden geçerliydi, ancak artık değil. Oyunlarda Türkçe dil desteğinin olmuyor oluşunun tek sebebi Türkiye ve Türkçenin ta kendisi.

Türkiye oyun geliştiricilerinin gözünde önemli bir ülke değil, Türk oyun geliştiricilerinin bile umurunda değil ki Türkiye. Her Türk yapımcı oyunlarının varsayılan dilini İngilizce yapıyor, ismini İngilizce yapıyor.

Türkçe de önemli bir dil değil, dünya genelinde Türkçe öğrenmiş kaç ülke var? Kimse öğrenmiyor ve öğrenmek de istemiyor. Çünkü önemi yok, Türkçe globalliğe çok uzak bir dil. O nedenle oyun geliştiricileri umursamıyor.

Evet, yine Sosyal'deki herkes sürü psikolojisi ile tek kişinin söyledine göre hareket ediyor. @Zakramoreas konuya komik değil yazıyor ve peşinden gelen herkes komik mi, gülmedim, BRUH tarzında söylemlerde bulunuyor. Tebrik ederim. 👏
Konu açılalı 5 ay olmuş...
Ben bu mesajı yazdığımda moderatörlük ile alakam bile yoktu, çömez bir üye idim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı