Korsan oyun hakkında düşünceleriniz değişti mi?

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar, önceden bende pek korsana yanaşmazdım. Alacaksam orijinal alırdım ve o şekilde bitirmeye çalışırdım oyunları. Gerekiyorsa da 35 40 TL'ye toplu kullanım hesabı alıyordum. Ancak bu sene ile birlikte artık korsan oyun kesinlikle daha mantıklı bir şey. Burada yapımcıların zerre kadar suçu yok. Ancak asgari ücretin 8'de biri olan bir paraya oyun alınamaz maalesef. Ve bizlerin de hakkı olan eğlence bir lüks değildir, bu nedenle 1500-2000 TL parayı bir oyuna vermek yerine mecburen korsan indirmek artık tek çare oldu. Sizlerin de yıllar içinde bu fiyatların şekillenmesiyle korsan oyuna olan bakış açınız değişti mi?

Kişi zaten istese de alamayacak ülkemizin durumlarında. Bu sebeple korsan kullanmak artık bir şey değiştirmiyor.

Eskiden oyunu beleşe oynamak varken niye para vereyim diyordum. Şimdi düşük bütçeli oyunları para ile alıyorum. Bir oyuna vereceğim max limitte Diablo 4 harici 600-700 lira. Ancak bu paraları bile veremeyecek ülkemizde vatandaş yok mu var. İmkansızlık sebebiyle korsan kullanana karşı çıkmamak hor görmemek gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı