Korsan oyun indiren insanların sistemlerine virüs bulaşmıyor mu?

Hocam FitGirl haricinde bir tane daha sağlam bir site var orada tüm Steam oyunları bedava.

Oyun satın almadan oyun oynamak istediniz ve crack çıkar diye mi korkuyorsunuz? Anlamadım? Virüslü olmasını mı kastettiniz?

İndirdiği yeri bilen virüs nedir bilmez. fuloyunindirxxxturkishclub'dan indirirsen bulaşır tabii.

Virüsden büyük ihtimalle.

Bilindik yerlerden indirildiği zaman virüs bulaşmaz yani riski daha az olur.

Ama ben bazı kişileri anlamıyorum herkesin parası varmış gibi davranıyorlar ama o iş öyle değil biz her ay Steam gibi platformlara 2 bin 3 bin TL para veremeyiz heleki dolara geçiyor kimse kullanmaz artık Steam.

Oyun satın almadan oyun oynamak istediniz ve crack çıkar diye mi korkuyorsunuz? Anlamadım? Virüslü olmasını mı kastettiniz?

Hocam uni gitmeden önce oyun almada sıkıntım yok du ama uni başlayınca oyun alamıyordum cracklı oyunlardan virüs çıkmasından korkuyorum.

10 MB GTA 5 indir başlıklı sitelere girmezsen güvenilir sitelere girersen hiçbir şey olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…