Korsan oyun indiren insanların sistemlerine virüs bulaşmıyor mu?

Hayatım da bir kez oyun satın almadan oyun oynamak istedim oda cracklı çıkar diye korkuyorum RDR2 gibi oyunlar Call of Duty 2 ghost gibi oyunlar bana ciddi pahalı geliyor FitGirl bu oyunları bulamadım crack yapmamışlar sanırım.

Hocam FitGirl haricinde bir tane daha sağlam bir site var orada tüm Steam oyunları bedava.

Hayatım da bir kez oyun satın almadan oyun oynamak istedim oda cracklı çıkar diye korkuyorum RDR2 gibi oyunlar Call of Duty 2 ghost gibi oyunlar bana ciddi pahalı geliyor FitGirl bu oyunları bulamadım crack yapmamışlar sanırım.
Oyun satın almadan oyun oynamak istediniz ve crack çıkar diye mi korkuyorsunuz? Anlamadım? Virüslü olmasını mı kastettiniz?

Yasak değilse söyler misiniz hocam bu ini hayatında sıkılmadan oyun bulmam lazım.

steam unlocked 2023-10-26 220441.jpg

Buradaki oyunların çoğu güvenli ben şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım.

Virüsden büyük ihtimalle.

Bilindik yerlerden indirildiği zaman virüs bulaşmaz yani riski daha az olur.

Ama ben bazı kişileri anlamıyorum herkesin parası varmış gibi davranıyorlar ama o iş öyle değil biz her ay Steam gibi platformlara 2 bin 3 bin TL para veremeyiz heleki dolara geçiyor kimse kullanmaz artık Steam.

10 MB GTA 5 indir başlıklı sitelere girmezsen güvenilir sitelere girersen hiçbir şey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı