Korsan oyun indirince ne hissediyorsun?

Ben de o kafadayım ne yalan söyleyeyim. Minecraft oyununu çok severim ve çocukluğumdan beri oynarım. Ama o oyunu alana kadar hart disk alırım şunu alırım bunu alırım derim hep :D.Böyle aldığım şeyi hissetmem lazım.

Haklısın hele o Minecraft'a 300 TL gibi rakamlar bayılana hiç anlamıyorum bari Cyberpunk gibi kalitrli oyun eyvallah ta yani Minecraft çok oyunculu girdiğin oyunda hileden geçilmiyor paranla rezil olursun o oyunda 😂

En son kaç yıl önce korsan oyun indirdiğimi bile hatırlamıyorum, hissini nasıl hatırlayayım? Yaşlandım artık, hafızam eskisi kadar iyi değil. :D Benim ortaokul ve lise dönemlerinde Türkiye'de orijinal içerik diye bir şey yoktu, dükkanlarda bandrollü korsan satılıyordu. O dönemin normali o olduğuna göre pek bir şey hissetmemişizdir.

Bilgisayar hem trojan hem mining yiyince artık para ile almaya başladım ve mutluyum. Oyunu daha iyi yaşıyorsun ve hissediyorsun. Sonuçta o kadar para verdik :D

Artık oyunları korsan kullanmıyorum. Alacağımı aldım zaten. O oyunlarda dönüp duruyorum. Yeni çıkarsa 1 2 tane anca, onuda alıyorum. Korsanı sadece bazı 1 2 kere kullanacağım o anlık işimi görecek, bir daha kullanmayacağım ücretli programlarda kullanıyorum. Birde Photoshop. Şu an korsan bilgisayarımda bir tek Photosop var. Biraz pahalı. İlerde iyi bir gelirim olursa almayı planlıyorum. Kullanırken bir şey hissetmiyorum. Bazen bu durum aklıma gelip, umarım alırım diyorum. Orijinal kullanmak, son sürüm vs. daha iyi hissettiriyor beni nedense.

Arkadaşlar bu site korsana müsaade etmiyor diye rol kesmenize gerek yok. Bazılarınızın korsan oyun indirdiğinden adım gibi eminim.🙂
Fiyatına göre değişiyor. Ekonomik durumlar belli.
Korsan oyun İndirdikten sonra ne mi hissediyorum hiçbir şey.

Geri
Yukarı