Korsan oyun sitelerinin amacı ne?

Bunu yazarken bile şu an korsan kullanıyorsun. En basitinden WinRAR'a, kurduğun Windows'a para verdin mi? Söyleyeyim, vermedin. Korsan sitelerin kazancı genellikle siteye koyduğu reklamlar ve kısaltmalı linkler oluyor, oradan kazanıyorlar. O yüzden gelip burada yok korsan emek hırsızlığıymış, suçmuş diye duyar kasmana gerek yok. Kullandığın tüm ürünleri git paralı satın al o zaman. İlk başta WinRAR ve orijinal Windows keyi satın almakla başlayabilirsin.

Cracke emek hırsızlığı diyen şahsın %100 eminim Windows lisansı yasal değildir. İnternetteki 50-100 liralık keyleri alıp kullanmıştır.

Korsanı savunduğumdan değil ancak korsanın emek hırsızlığı olduğunu savunanlar da korsan kullanıyor. Madem korsan emek hırsızlığı, sen neden korsan kullanıyorsun diye sorarlar adama.

Umarım şakadır bu. :D :D :D :D
Adamlar oyunun desteğini kesmiş, Online yok hiçbir şey yok. Adamlar oyunu yaptıklarını unutmuşlar yılların oyunları bunlar ve cidden bu kadar fahiş paralara bunu mu alacağız?
Dediğim gibi umarım şakadır. :D
Eğer ciddi ciddi bu oyunlara para vermediğim için beni linçleyen varsa evet ben emek hırsızıyım korsan oynuyorum.
İroni yaptım, fark etmediniz mi?

Ben korsanı genelde savunan bir insanım, onu cidden savunabileceğimi nasıl düşündünüz anlamadım.

Özellikle de eski bir oyuna 80 dolar verilmesini savunacak kadar korsan sevmeyen kişiler için öyle bir ironi yaptım.

Yeni gördüm bu arada mesajınızı.

Son düzenleme:
Konunun ilk iki mesajında cehaletin hayat bulmuş hallerini görebilirsiniz. Bu mantıkla bu forumda sizlere karşılık beklemeden yardımcı olan insanlar da dolandırıcı, vatan haini falan olmalı. Ek olarak oyunları hesap satanlardan almanız yapımcılara korsan oynamanızdan daha büyük zarar veriyor.

Son olarak da korsanın destekçiyiz. Ultra 60+ FPS oynayamadığı oyuna gidip para veren de ne bileyim.

Konunun ilk iki mesajında cehaletin hayat bulmuş hallerini görebilirsiniz. Bu mantıkla bu forumda sizlere karşılık beklemeden yardımcı olan insanlar da dolandırıcı, vatan haini falan olmalı. Ek olarak oyunları hesap satanlardan almanız yapımcılara korsan oynamanızdan daha büyük zarar veriyor.

Son olarak da korsanın destekçiyiz. Ultra 60+ FPS oynayamadığı oyuna gidip para veren de ne bileyim.

Hocam konuyla alakasız ama size bir şey sormak istiyorum. Benim korsan RDR 2 indirmem lazım repack indiremem tam 120GB alanım var repacksizde sitelerdeki RDR eski sürüm ne yapmamı önerirsiniz?

Hocam konuyla alakasız ama size bir şey sormak istiyorum. Benim korsan RDR 2 indirmem lazım repack indiremem tam 120GB alanım var repacksizde sitelerdeki RDR eski sürüm ne yapmamı önerirsiniz?

Bilgisayarında yer açmak dışında seçeneğin yok. Gidip 100 TL'ye ikinci el bir 250 GB HDD alıp bilgisayarına bile taksan en azından kurulumu bitirecek ve repack'i silecek alan yaratabilirsin geçici transferlerle.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı