Korsan oyunlarda FPS düşmesi normal mi?

fılapceyk

Hectopat
Daha fazla  
Korsan oyunlara destek vermiyorum ancak maalesef kullanıyorum. Çünkü bir oyuna 200, 250,300 TL. GTA5'de ilk başta 90 100 FPS alır iken şu an 60 70, bazen aniden 40 30 arası düşüyor. Call Of Duty WW2'nin 1060 6 GB testine baktım 90 100 120 arası bana bakıyorum 75'den yukarı çıkmıyor. Çok sık donuyor bunun nedeni korsan oyun mudur? korsan oyun olduğu için mi böyle oluyor? R6 var. Ultra ayarlarda hiç donmadan oynayabiliyorum. Tabi Rainbow six siege ile Call of duty WW2, GTA 5 aynı değil ancak orijinal oyunlarda bu sorunları yaşamadım. Sorun korsan oyunda mı ve çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba @fılapceyk
Korsan oyunlar her açıdan sorun çıkartabilir elbette FPS ile ilgilide sıkıntılar ortaya çıkartacaktır çünkü korsan oyun asla güncelleme almaz.

Kısaca korsan yani her şey olabilir en iyi testi sorun yaşadığın oyunun orjinalinide alırsan bence öyle yaparsın :) adamlar 30 gb oyunu korsan cıkarıyo boyut yarı yarıya gereksiz dosyalar atıldı vs :D
zaten oyun ilk çıktığında optimizasyon sorunları varsa daha sonra güncellemeyle düzeliyo korsanda güncelleme yok tabi bi iyileştirme almıyosun..

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı