Çözüldü Korsan Skyrim'e mod yüklenebiliyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

183206

Megapat
Makaleler
1
Oyunun orijinaline sahibim. 3 aylık Xbox Game Pass üyeliğim mevcut. Ancak Xbox yorumlarında oyunun sıkıntılı olduğu söylenmiş çokça. Bu yüzden indirmiyorum.
Korsan şekilde indirsem, mod yükleyebilir miyim?

Bakın teknik destekte bulunmanızı istemiyorum, veya nasıl yükleyebileceğimi sormuyorum. Mümkün olup olmadığını soruyorum.

Dosya Ekleri

• 1630258855371.png
    1630258855371.png
    73,1 KB · Görüntüleme: 129
Peki normal Skyrim'i mi yoksa Special Edition versiyonunu mu indirmeliyim?
Daha önce hiç Skyrim oynamadım. Çeşitli grafik modlarını vs. indirmek istiyorum.

Yenisi daha stabil, eskisine ise sayısız mod yapılmıştı ama çökme çok oluyordu (orijinal, korsan hepsi çöküyordu). Tabii yıllar içerisinde SE için de bolca mod yapıldı yani mod sayısı konusunda üzeceğini sanmam artık.

Yenisi daha stabil, eskisine ise sayısız mod yapılmıştı ama çökme çok oluyordu (orijinal, korsan hepsi çöküyordu). Tabii yıllar içerisinde SE için de bolca mod yapıldı yani mod sayısı konusunda üzeceğini sanmam artık.
SE versiyonunda da korsan olması bir sıkıntı yaratmıyor değil mi?
SE indireyim o halde.

SE versiyonunda da korsan olması bir sıkıntı yaratmıyor değil mi?
SE indireyim o halde.

Bir süre oynamıştım ama pek mod denemedim SE olanını. Benim tecrübem orijinal olanıyla daha fazla. Ama SE indirince modlar için bolca video izlemiştim güzel görünüyordu. Nexusmods şu anda orijinal için 66.300, SE için 38.700 mod gösteriyor.

Bir süre oynamıştım ama pek mod denemedim SE olanını. Benim tecrübem orijinal olanıyla daha fazla. Ama SE indirince modlar için bolca video izlemiştim güzel görünüyordu. Nexusmods şu anda orijinal için 66.300, SE için 38.700 mod gösteriyor.

Legendary Edition nedir peki? İlk defa görüyorum.

Geri
Yukarı