Çözüldü Korsan sürümde kullanılan kayıt dosyası VAC ban sebebi mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vitreus35

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5600x Anakart: ASUS PRIME B550M-A
Ekran kartı: ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB RAM: CORSAIR 16GB (2x8) Vengeance LPX 3200 MHz Kasa: ASUS Prime AP201 PSU: ASUS TUF GAMING 550B 550W 80+ Bronze Fan: Dark Freezer x96rd Monitör: ASUS VP249QGR
Meslek
Öğrenci
Daha önce imkanım olmadığı için dayanamayıp Dark Souls Remastered'ı korsan oynamıştım. Oyundan da aşırı keyif aldığım için açıkçası bayağı bir oynamıştım 4-5 farklı saveden oyunu bitirmiştim. Şimdi indirimde oyunu satın aldım eski Save'imi Steam'e yüklersem ban yer miyim? DS oyunlarında Online content de var sonuçta bildiğim kadarıyla invade yiyebiliyorum.
Şimdiden teşekkürler cevap verenlere.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
VAC (Valve Anti Cheat) hileyle bir alakası yok yaptığınız olayın. Yani ban yemezsin.
Daha önce imkanım olmadığı için dayanamayıp Dark Souls Remastered'ı korsan oynamıştım. Oyundan da aşırı keyif aldığım için açıkçası bayağı bir oynamıştım 4-5 farklı saveden oyunu bitirmiştim. Şimdi indirimde oyunu satın aldım eski Save'imi Steam'e yüklersem ban yer miyim? DS oyunlarında Online content de var sonuçta bildiğim kadarıyla invade yiyebiliyorum.
Şimdiden teşekkürler cevap verenlere.

Kayıt dosyasından dolayı VAC ban yiyeceğini düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı