Korsan Win 8.1'den Win 10'a geçilir mi?

kederlitosbağa

Kilopat
Merhaba arkadaşlar.

Technopat Sosyal ailesinin korsana destek verilmediğini biliyorum. Benimde oyunlar konusunda korsan hoşlandığım bir şey değil. Ama bilgisayar topladıktan sonra bir de işletim sistemine para veremeyeceğim için mecburen korsan win 8.1 pro kullanıyorum.

Win 10'u Microsoft'un sitesinden indirsem ve flash belleğe yazarak değilde direk setuptan upgrade etsem ne olur? Sorunsuz kullanabilir miyim? Ya da belli bir süre bedava filan oluyor mu? Net bir cevap bulamadım bazısı 1 yıl bedava kullanırsın diyor bazısı key almak zorundasın diyor.

Ek olarak eğer korsandan yükselterek kullanılabiliyorsa updateleri alacak mıyım?

Bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsan sürümden yükseltenler aktifleştirilmiş olarak kullanabiliyorlar. Ama kimse kesin sorunsuz kullanabilirsin diyemez. Yarın bir güncelleme çıkar ve bam, korsan sürümler patlar. O yüzden yükselt ama teklifleri takip et. Uygun bir fiyata bulunca bir lisans anahtarı edin.

Korsan sürümden yükseltenler aktifleştirilmiş olarak kullanabiliyorlar. Ama kimse kesin sorunsuz kullanabilirsin diyemez. Yarın bir güncelleme çıkar ve bam, korsan sürümler patlar. O yüzden yükselt ama teklifleri takip et. Uygun bir fiyata bulunca bir lisans anahtarı edin.
En kısa zamanda satın alacağım. Son bir sorum olacaktı. Rezerve işlemini yaptığım halde win 10'a yükseltmeye dair herhangi bir bildirim almadım. Buradan indirsem sıkıntı yaratır mı?

Windows 10

Ben de korsan sürümden yükseltmiştim. Etkinleştirme başarılı oldu. Ancak Recep abinin dediği gibi olmasın diye temiz kurulum yaptım ve daha önce lisanslı Windows sürümünden rezerv aldığım MS hesabımla giriş yaptım. Etkinleştirme yine başarılı oldu.

Ben de oradan indirdim. Rezerv aldığınız MS hesabınızla lisansı etkinleştirebilirsiniz.

slm herkeze recep abi bende yasal windows 7 exper intel penttium 2 gb rem 500 hs 32 bit iş windows 10 teste geçdi windows 10
yukluyorum sona geldıhımde hata cıkıyor safe_os ınstall_recovery_envıronment diye hata veriyor yukleyemiyoruz yardım abi
teşekur ederim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı