Korsan Windows 10 Etkinleştirmesi Nasıl Kaldırılır?

ESOI

Hectopat
Arkadaşlar merhaba iyi forumlar, iyi akşamlar dilerim. Ben bir hata yaptım ve deneme sürümü olan Windows'u bir program ve CMD komutlarıyla etkinleştirdim bundan 5-6 gün önce. Sonra yaptığım hatayı anlayıp temiz kurulum yapmak istedim ve bilgisayara format attım ve format atarken ürün anahtarım yok seçeneğine bastım. Sonra normal formata devam ettim. Sonra bilgisayar açıldı ama bilgisayarda ürün anahtarım yok seçenegini secmeme ragmen ürün anahtari silinmemişti. Sonra CMD komutlarıyla silmeye çalıştım, yine olmadı. Bundan sonra ben 5-6 kere daha format attım ve hepsinde aynı sonucu aldım ne yazık ki. Bilgisayarı tamamen formatlayıp, ürün anahtarım yok secenegine bassam bile aynı şey oluyordu ama format attıktan sonra hemen görev yöneticisine girince KMS connection broker diye bir şey gözüküyordu, gidiyordu. İnternetten baktıgım da sanırım KMSpico sunucularına mı ne baglanmıs tam anlamadım. Arkadaşlar, ne olur yardım edin. Ben bu illetten nasıl kurtulabilirim? Ne yapmam gerekiyor? Ben bilgisayarımı yeni aldım ve bir şey olmasını da istemiyorum. Bunu hallettikten sonra gidip OEM Key alacagım. Bakarsanız cok severim, iyi günler dilerim. @Recep Baltaş ve diger üyeler bakıp yardım ederseniz cok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı