Korsan Windows 11'den orijinale nasıl dönülür?

Screwedd

Decapat
Daha fazla  
Evet iş biraz ironik. Biraz korsan işe bulaştım ancak sistem Windows 11 destekliyor ve bana ücretsiz lisanslı Windows 11 geldi. Bende şu an korsan 11 kurulu, nasıl orijinal 11 kuracağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
En az 8 GB'lık NTFS dosya sistemine sahip boş bir flash belleğe Microsoft'un sitesinden indirilmiş Windows 11 ISO'sunu Rufus kullanarak flash belleğe yazdırın.

Bir flash belleğe Windows 11 ISO dosyasını at. Temiz kurulum yap ve ürün anahtarını gir.
Buradan ulaşıp ISO dosyasını indirebilirsin;
Buradan ise kurulum rehberine göz atabilirsin;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Flash belleğim yok varsada ödev doludur bilgisayar içinden yapabileceğim bir şey var mı? Formatsız*

Ayrıca böyle bir hata alıyorum.
1681602564691.png

Hiçbir şey yapamıyorsan sadece ürün anahtarını etkinleştir, kms ile alakalı her şeyi otomatik olarak kaldırıyor zaten, ilgisini kesiyor.
(korsan win11 derken custom win11 değil, korsan şekilde etkinleştirilmiş orijinal win11 olduğunu varsayıyorum, custom ise usb bellek ile orijinal win11 kurulumu yapman gerek)

Flash belleğim yok varsa da ödev doludur bilgisayar içinden yapabileceğim bir şey var mı? Formatsız*

Ayrıca böyle bir hata alıyorum.Eki Görüntüle 1741834

Aldığın hata değil Windows'un son sürümünü kullandığın için verilen bir uyarı bu yüzden sana tavsiyem flashla disk sıfırlayıp yani korsan Windows'u silip Microsoft'un sayfasındaki Windows'u atmandır. Gözüktüğünden çok kolay bir işlem.

Aldığın hata değil Windows'un son sürümünü kullandığın için verilen bir uyarı bu yüzden sana tavsiyem flashla disk sıfırlayıp yani korsan Windows'u silip Microsoft'un sayfasındaki Windows'u atmandır. Gözüktüğünden çok kolay bir işlem.

Basit ama format atma ve flash bellek işi benim için zor, flashı hallederiz ama formatı nasıl yaparım bilmiyorum.

Cevaplarınız için sağolun, galiba flash dışında başka bir seçeneğim yok...

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı