Korsan Windows 7'den Windows 10'a geçiş

Eyvallah ya Allah razı olsun yedekler uğraştırcak be :)
Şu an Windows Insider'deyim normal iso yerine sıfırlama yapsak? @Setsuna Yuki
Sıfırlamayı pek önermiyorum, D: Diskiniz varsa oraya verileri yedekleyip temiz kurulum yapın. Hem böylece korsan kalıntılarından tamamen kurtulmuş olursunuz.

İnternetten satın aldığımız o söz de orjinal Windows anahtarlar da aslında orjinal değil :) Aslına bakarsan yani özellikle ev kullanıcıların %99 orjinal Windows kullanmıyor. Bu tuhaf tuhaf siteler de satılan anahtarlar orjinal olsaydı herkes bu işi çekinmeden yapardı. Siz hangi bilindik bir site de bu original key'lerin satıldığını gördünüz ? 🤣

İnternetten satın aldığımız o söz de orjinal Windows anahtarlar da aslında orjinal değil :) Aslına bakarsan yani özellikle ev kullanıcıların %99 orjinal Windows kullanmıyor. Bu tuhaf tuhaf siteler de satılan anahtarlar orjinal olsaydı herkes bu işi çekinmeden yapardı. Siz hangi bilindik bir site de bu original key'lerin satıldığını gördünüz ? 🤣
Benim ki %100 orjinal oldu ama hocam bak kaptık lisansı 😂😂😂
@Setsuna Yuki aklima bir şey takıldı şimdi bu Windows bedava lisans veriyor ya atıyorum biz yeni PC topladık lisans için önce Windows 7 yükleyip sonra Windows 10 yapsak sitelerden almak yerine böyle orijinal kullanabilir miyiz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı