Korsan Windows 8 Performansı Etkiler mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Cuore1337

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar. Sahte işletim sistemi bilgisayarın performansını etkiler mi sizce?

• i7-4710MQ 2.50GHz
  • 8GB Ram
  • nvidia geforce gtx 860m ekran kartı var. Ve cracklenmemiş bir Windows 8 işletim sistemi.

CS:GO en düşük ayarlar ve 1024 çözünürlükte 160 fps alıyorum. LoL en düşük ayarlar oyuna ilk girişimde 250 fps ve oyunun ileriki zamanlarında, hatta team fightlarda 30 fps gördüğüm oluyor. DayZ 180 fps görürken kimi zaman 30 fps görüyorum ve kasıyor. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı? Fikir sahibi olan, tavsiyesi veya tahmini olan herhangi birileri?

Evet etkiler, Windows her açıldığında bilgisayarda registryleri değiştirmek için yük biner ve bu olay bilgisayarı yavaşlatır. Ayrıca sahte kullanmak emek hırsızlığıdır hele bir de öğrencilere bedava Windows sunulurken.

W7'ye driverleri yükleyemiyorum. PC kabul etmiyor. Makine monster sadece w8e kuruyor driverleri. Onun dışında bedava W8 var mı ki? Bir fikrim yok. Detaylı açıklama yaparsan sevinirim

W7'ye driverleri yükleyemiyorum. PC kabul etmiyor. Makine monster sadece w8e kuruyor driverleri. Onun dışında bedava W8 var mı ki? Bir fikrim yok. Detaylı açıklama yaparsan sevinirim
Buyurun kendi hazırladığım anlatım.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/microsoft-dreamspark-key-nasıl-alınır.159269/#post-1012878

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı