Korsan Windows mu, hiç etkinleştirilmemiş Windows mu ?

• Konuyu başlatan Adsız 1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 40
  • Görüntüleme 3B
A

Adsız 1

Ziyaretçi
Herkese selamlar. Ben şu anda korsan Windows 10 kullanıyorum ama cracklerin güvenli olmadığını öğrendim ve 1000 TL'lik orijinal satın almak için yeterli param yok. Ayrıca 20 TL'ye veya 50 TL'ye satanlara da güvenemiyorum peki ne yapmalım ?

(Seçenek 1) Korsan kullanmaya devam et.

(Seçenek 2) Windows'u etkinleştiren şeyi sil ve etkinleştirmeden devam et. (30 gün deneme süresi dolunca her ay format at.)

(Seçenek 3) Etkinleştirme sıkıntısı olmayan Windows sürümlerine geç. (Windows 2000 Professional, Windows 98 SE ...)

Çözüm
Ucuz olanlar da güvenli. Sorun güvenilir olmaları değil tek seferlik olmaları. Anakart değişince kullanamıyorsunuz. Deneme sürümüne geçin her ay format atmayın. Kullanın o şekilde. Popup'lara da katlanın. Veya dijital aktivasyon yapın korsan şekilde. Daha güvenli şekilde etkinleştirirsiniz. Bunu sadece bir öneri olarak görün korsana teşvik yapmıyorum. Seçenek 3'ü de unutun.

Ayrıca OEM keyler topluca alındığı için ucuza gelmiyor. Adamların eline direkt olarak ücretsiz geçiyorlar. Nasıl alındığı konusuna hiç girmeyelim. Bu bilgi yeterlidir.
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı