Windows XP Pro mu? Home Edition mu?

O da çalışmazsa çöpe atın o bilgisayarı :D.

Hocam bir şey sormak istiyorum. Windows XP kurarken BIOS'dan IDE modunu alıp da kuruyoruz normalde fakat çok yavaş oluyor öyle bende IDE ve AHCI var AHCI modunda XP'yi nasıl kurabilirim acaba? Şu an 7 starter var :D kasarak hizmet vermekte bana :)

Öylede Linux'ü sevmiyorum ben Windows xpye alıştım artık :) risk benim için önemli değil hacklenirsem yeniden format atarım :D özel bilgimi depolamıyorum zaten sadece Word açıp ödev yapıyorum.

Linux'e alışamadm kurdum hem 500 MB RAM'i yiyor ve yavaş çalıştı.

10 yıl önce bilgisayarcı XP kurmuştu buna ama ben format atmıştım kasmaz diye ama yine de birazcık kasıyor ve internet driverını yükleyebiliyorum. İnternette var driverı.

Exper M1115 model Netbook'a 2 GB RAM Intel atom N455 256MB onboard ekran kartı. 250GB HDD

Bende de kasıyordu peppermint denedim Pardus denedim her türlü denedim ama olmadı :( işlemci 64 Bit destekliyor bu arada.
Ubuntu kurduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

Bakın linuxa karşı değilim. Kendimde mint Ubuntu debian zorin Mx antix kullandım. Ama deneyimlerime göre eski bilgisayarımda linux kastı. Xpde Vista'da böyle bir sorun oluşmamıştı.
Yalan söylemiyorsun. Yanılıyorsun. Linux'ta Windows'a nazaran çok daha az servis ve ıvır zıvır vardır. Ek olarak hangi dağıtımı kullandığını söylemeden Linux kötü dersen buna haha atarım ben de.
Mesaja yazmıştım. Antix ve mint xfce kullandım. Hala antix yüklü.

Yani artık Windows 11 çıktı hala Windows XP kullanan mı var.

Biz halen kullanıyoruz :) Google falanda çalışıyor.
Linux, Windows gibi içi saçma sapan şeylerle dolu değil. Windows kadar ağır olamaz."Yalan söylüyorsun." Demiyoruz ama yanılıyorsun.

Yalan söylemiyorsun. Yanılıyorsun. Linux'ta Windows'a nazaran çok daha az servis ve ıvır zıvır vardır. Ek olarak hangi dağıtımı kullandığını söylemeden Linux kötü dersen buna haha atarım ben de.

Zaten linüxüde ben kuramam çünkü bilgisayarı kullanan ben değilim sadece. Babamda kullanıyor ama biz Linux kullanamıyoruz :) dün Pardus kurmayı denedim acemiyim galiba :D yanlışlıkla Windows'u silmişim.
SATA sürüm benim attığım. Onu kurun.

Tamamdır indirip deneyim :)

Geri
Yukarı