Korsan Windows'ta Güvenlik Nasıl Sağlanır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

theben26

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 Home kullanırken disk değiştirdiğim için bir süreliğine idare etmesi için Windows 10 Pro'yu crack'li kullanmaya başladım. Önceden orijinal kullanırken de şu anda da sürekli beni tedirgin eden şeyler görüyorum görev yöneticisinde falan. Yeri geliyor güncellemeler kapalı olduğu halde 5GB güncelleme dosyası görüyorum ve bunun gibi şeyleri önceden de yaşıyordum. Anlayacağınız üzere param da zamanım da yok orijinal diske geçmek için veya elimdekini aktifleştirmek için. Güvenlik için ne önerisi yapabilirsiniz?

Öncelikle yaptığın bir suç ve bunu burda yazarak beyan etmişsin hertürlü yaptırımla ve ceza ile karşılaşabilirsin. Bununla birlikte korsan yazılımda güvenlik sağlayamazsın, en başta bu onu korsan hale getirirken kullandığın yazılımların yada yöntemlerin olurşturduğu güvensizliklerle başlar daha sonra daha başına ne işler açacağı hiç belli olmaz!.

Konu kapanabilir çözümümü buldum.

Orijinal lisanslı Windows alarak ilk adımı atabilirsiniz. 2 paket sigara parasına key satılıyor.
Diğer taraftan disk değişince key gitmez. Bilgisayar ile gelmişse alt taraflarında bir yerlerde yazıyordur. Harici key almışsanız eğer anakarta işleniyor zaten.
Korsan yazılım ile güvenlik endişesi kavramlarını aynı yerde kullanman bile akıl karı değil.
KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE KORSANA DESTEK VERMİYORUZ!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı