Korsan yazılım ile render almak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

PcKologX

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Adobe Premire Pro, Sony Vegas Pro ikisindede aynı sıkıntı var. Bir başka deneyeceğim. Kullandığım dosya formatıda h.264 yıllardır bunu kullanıyorum. GPU veya CPU ya gelince her hangi bir seçim yapmadım hangisin den render aldığını bilmiyorum.
Kullandığın yazılımlar orijinal dimi korsam sürümde ben de 2 sene önce saçma hatalar alıyordum satın aldım daha 1 yıldır render da hata almıyorum.

Kullandığın yazılımlar orijinal dimi korsam sürümde ben de 2 sene önce saçma hatalar alıyordum satın aldım daha 1 yıldır render da hata almıyorum.
Orjinal sitesinden indiriyorum trial olarak sonra crack yapıyorum. Bundan kaynaklanacağını hiç sanmam ki mac deylen de aynı şekilde crack yapıyordum.

Umarım sorun donanım da değil de yazılımda dır. Kafa mı ütüleyecek bu bilgisayar çünkü benim. 9500TL çöpe atmak istemem.

Çöpe atılacak birşey yok. Öncelikle korsan Windows'a destek vermiyoruz, bildireyim. Lütfen orijinal Windows al. Kinguin, G2a gibi sitelerden 50 TL gibi bir fiyata, key satın alabilir, Windows'u etkinleştirebilirsin.

Korsan yazılımda alabileceğin bir hata bende aynı hatayı aldım zamanında ve satın almama vesile oldu. Orijinal veya deneme süresi ile crack atmadan dene.

Çöpe atılacak birşey yok. Öncelikle korsan Windows'a destek vermiyoruz, bildireyim. Lütfen orijinal Windows al. Kinguin, G2a gibi sitelerden 50 TL gibi bir fiyata, key satın alabilir, Windows'u etkinleştirebilirsin.
Windowsum orijinal, programlarım crackli. Mecbur crack li kullanıyorum adobe nin bir programı 699$ maalesef bu kadar zengin değilim.

Windowsum orijinal, programlarım crackli. Mecbur crack li kullanıyorum adobe nin bir programı 699$ maalesef bu kadar zengin değilim.
Korsan yazılım kullanıyorsan her türlü hataya merhaba demelisin. Fiyatlar konusunda lütfen atıp tutmayın.
  • AMD Ryzen 7 1800X
  • Asus Strix GTX 1080
  • Corsair Vengeance LPX 2X8 3200MHZ
  • Asus Crosshair VI Hero
  • NZXT S340 Elite
  • Samsung 960 Evo ve Toshiba P300 1TB
  • Corsair VS650
Ayrıca böyle bir sistem toplayabilen bir insan. Bir aylık 58 TL veremiyorsa PC alırken başka yollar ile aldığınızı düşünürüm. 58 TL ona biz 60 TL diyelim kimseyi zengin etmez fakir de olmaz..

adobe.JPG

Korsan yazılım kullanıyorsan her türlü hataya merhaba demelisin. Fiyatlar konusunda lütfen atıp tutmayın.
  • AMD Ryzen 7 1800X
  • Asus Strix GTX 1080
  • Corsair Vengeance LPX 2X8 3200MHZ
  • Asus Crosshair VI Hero
  • NZXT S340 Elite
  • Samsung 960 Evo ve Toshiba P300 1TB
  • Corsair VS650
Ayrıca böyle bir sistem toplayabilen bir insan. Bir aylık 58 TL veremiyorsa PC alırken başka yollar ile aldığınızı düşünürüm. 58 TL ona biz 60 TL diyelim kimseyi zengin etmez fakir de olmaz..

Eki Görüntüle 243839
Sadece Premiere değil, tam 4 adet daha uygulama kullanıyorum. 4 x 60 = 240TL eder. Aylık olarak bu küçük bir para değildir. Bilgisayarıda haydi bilgisayar alayım deyip cebim den 9500TL çıkarmadım. Aylar sürdü birikim yapması ki bir öğrenci olduğumdan kimse benim için aylık 240TL ödemez. Özel hayatıma girmek yerine bu sorunu çözmeme yardım ederseniz size minnettar olurum.

Sadece Premiere değil, tam 4 adet daha uygulama kullanıyorum. 4 x 60 = 240TL eder. Aylık olarak bu küçük bir para değildir. Bilgisayarıda haydi bilgisayar alayım deyip cebim den 9500TL çıkarmadım. Aylar sürdü birikim yapması ki bir öğrenci olduğumdan kimse benim için aylık 240TL ödemez. Özel hayatıma girmek yerine bu sorunu çözmeme yardım ederseniz size minnettar olurum.
Babam hep der bakmak ile görmek arasında fark vardır sen o kadar korsan yazılıma kendini odaklamışsın ki attığım resmi görmüyorsun bile. Adobe'nin tüm yazılımları bak tüm diyorum hepsini aylık 146 TL'ye kullanabiliyorsun 1 ay kullan dene hata var mı yok mu.

Öğrenciyim bende bende bu teklifi kullanıyorum 1 yıldır ve dediğim gibi bakmak ile görmek arasında fark vardır. Adobe'nin "TÜM YAZILIMLARI" öğrencilere aylık 60 TL..!

adobe.JPG

Sorunun ilk çözüm adımı korsan yazılım kullanmamak ve hak yememek. Bildiğim kadarıyla forumda korsan yazılıma destek vermiyoruz bu yüzden iyi şanslar. :)

Babam hep der bakmak ile görmek arasında fark vardır sen o kadar korsan yazılıma kendini odaklamışsın ki attığım resmi görmüyorsun bile. Adobe'nin tüm yazılımları bak tüm diyorum hepsini aylık 146 TL'ye kullanabiliyorsun 1 ay kullan dene hata var mı yok mu.

Öğrenciyim bende bende bu teklifi kullanıyorum 1 yıldır ve dediğim gibi bakmak ile görmek arasında fark vardır. Adobe'nin "TÜM YAZILIMLARI" öğrencilere aylık 60 TL..!

Eki Görüntüle 243841

Sorunun ilk çözüm adımı korsan yazılım kullanmamak ve hak yememek. Bildiğim kadarıyla forumda korsan yazılıma destek vermiyoruz bu yüzden iyi şanslar. :)
Eminim ki forumda ki herkes orijinal kullanıyordur :)

Kendi adıma konuşmak gerekirse evet orijinal kullanıyorum ve dediğin hataları ben korsan sürümde zamanında çok aldım YouTube Kanalımı kapatmaya kadar gittim sonra 1 ay denedim ve aldığım hataların hiç birini almadım. Halen sorun korsandan değil diye iddia etmek çok saçma geliyor o zaman korsana bu kadar güveniyorsun windows'un niye orijinal kullanıyorsunuz ? Yoksa oda mı korsan sonuçta toplama bilgisayar 1 ay denemekten ve 60 TL'den kaçan. Orijinal Windows 10 150-400 TL ondan da kaçar. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı