Çözüldü Koruma geçmişinde "Düzeltme tamamlanmadı" yazıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zykali

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarıma dün saat 19.40'ta bir PSP oyununun RAR dosyasını indirdim. Bu RAR dosyası; Google ve Windows Defender tarafından engellendi ve o anda Windows Defender eylem önerdi. Eylemi uyguladım ve "Sorun (tehdit) yok" olarak gözükmeye başladı. Ayrıca tarama da yaptım, tekrar "tehdit yok" olarak gözüktü. Ancak bugün Windows Defender'ın yolladığı bildirimde eylemler tamamlandı, sorunlar çözüldü tarzı bir şey yaziyordu. Bildirime tıkladım, "Koruma geçmişi" kısmına yolladı. Oradaki ifade aynen yolladığım gibidir. Sorum ise şu: Bu ne anlama gelir ve bilgisayarımda tehdit oluşturabilecek virüs vs. var mıdır?
Not: Etkilenen dosyalar olarak gösterdiği dosyalar bilgisayarımdan silinmiştir.

Dosya Ekleri

• 16209386247381786332397.jpg
    16209386247381786332397.jpg
    466,7 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. Şu an uygulamayı indirdim ve tam taramayı başlattım. Uygulamayı işimiz bittiğinde veya istemediğimiz zaman bilgisayardan tamamen kaldırmak mümkündür değil mi? Ayrıca yardımınız için teşekkür ediyorum.

Evet. Taramayı yaptım (tamamlandı). Tehdit yok diyor. Bu durumda rahat olabilir miyim?
Ve şimdi fark ettim, koruma geçmişimden o yazı da kalktı. Tekrardan hepinize teşekkürler.
Edit: Kaspersky uygulamasını işim bitince kaldırdım. Ancak koruma geçmişime aynı yazı tekrardan geldi. :( Ne anlama gelir?

Son düzenleme:
Evet. Taramayı yaptım (tamamlandı). Tehdit yok diyor. Bu durumda rahat olabilir miyim?
Ve şimdi fark ettim, koruma geçmişimden o yazı da kalktı. Tekrar hepinize teşekkürler.
Edit: Kaspersky uygulamasını işim bitince kaldırdım. Ancak koruma geçmişime aynı yazı tekrar geldi. :( ne anlama gelir?

Bence Kaspersky yüklü kalsın.

Geri
Yukarı