Çözüldü Netflix Korumalı içerik hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eric Wright

Decapat
Yer
Compton
Daha fazla  
Brave üzerinden Netflix'e girdiğimde korumalı içerik hatası alıyorum. Bunun için olan bütün ayarları açtığıma eminim ama hala bu hatayı alıyorum. Nasıl çözeceğim?

1690446647834.png

Brave üzerinden Netflix'e girdiğimde korumalı içerik hatası alıyorum. Bunun için olan bütün ayarları açtığıma eminim ama hala bu hatayı alıyorum. Nasıl çözeceğim?

Eki Görüntüle 1878294
Dediği şeyi yaparak çözebilirsiniz.

Eğer bulamazsan da Korumalı İçerik Oynatma gibi bir ayar olacak sen bana ayarları at ben sana göstereyim. DRM diye de geçebilir.

Siteye DRM izni verdiğine de emin ol.

Eki Görüntüle 1878294
Benzer bir durumu yaşamıştım. Gta oynamak istiyordum fakat +18 olduğu için sunucular açılmıyordu. Meğer Wi-Fi'dan dolayıymış. Turkcelli arayıp sorundan bahsettim onlarda +18 sitelerin açılmasını önleyen bir ayarın olduğunu söylediler ve kapattılar. Sizde de aynı şey olabilir.

Benzer bir durumu yaşamıştım. Gta oynamak istiyordum fakat +18 olduğu için sunucular açılmıyordu. Meğer Wi-Fi'dan dolayıymış. Turkcelli arayıp sorundan bahsettim onlarda +18 sitelerin açılmasını önleyen bir ayarın olduğunu söylediler ve kapattılar. Sizde de aynı şey olabilir.
Güvenli İnternet ile WideWine/DRM'in alakası yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı