Koruyucusuz ekran çizilir mi?

Timurhanm

Hectopat
Arkadaşlar POCO X3 Pro telefonumun fabrika çıkışı jelatininde küçük bir hasar fark ettim takıntılı biri olduğum için çıkarttım, yeni jelatin takmazsam ekranın kendi kendine veya zamanla çizilme ihtimali var mı?

Not: Telefonu hiç düşürmem.

Koruyucusuz telefonun ekranı çizik deryası olur. Normal bakınca gözükmez ama yoğun ışık altında yüzlerce ufak çiziği görünce cihazdan soğursun.

Cebe falan koyarken az da olsa çizilebilir. Telefoncularda satılanlardan uygun fiyatlı bir tane taktırın derim. Cihaz fiyatları el yakıyor iyi korumak gerek.
Uygun fiyattan kastınız ne kadardır?
Koruyucusuz telefonun ekranı çizik deryası olur. Normal bakınca gözükmez ama yoğun ışık altında yüzlerce ufak çiziği görünce cihazdan soğursun.
Telefonu cebine, masaya, şarja veya herhangi bir yerle temas etmeye devam ettikçe çizilir.
Sadece çizikten koruması amacıyla ince nano jelatin taktırsam, vermem gereken maksimum para nedir

Uygun fiyattan kastınız ne kadardır?

Sadece çizikten koruması amacıyla ince nano jelatin taktırsam, vermem gereken maksimum para nedir
20-50 lira arası hocam. Kimisi sizin dediğiniz gibi jelatin oluyor kimisi cam gibi oluyor. Ben sağlam bir şey taktırmanızı tavsiye ederim. Ya da eliniz yatkınsa kendiniz internetten alın takın.

Çizikler kaçınılmazdır istersen pamuklara sar lanet cihazlar bir şekilde çiziliyor.
Kolay kolay çizilmez ama cebine bile koyarken zamanla kılcal çizikler oluşabilir. Hiç düşürmem diyorsan cam olmayan ekran koruyuculardan tak.
Gorilla Glass 6 gibi bir ekrana bile güvenemeyeceğiz yani, peki pahalı bir ürüne gerek var mı çizikten koruması amacıyla?

Geri
Yukarı