Kosova'dan 700€'ya iPhone 12 Pro Max alınır mı?

TrueGamingg

Kilopat
Daha fazla  
Telefon normalde 600€ fakat kredi kartı ile almayı düşünüyorum, o zaman 700€'ya geldiğini söyledi telefoncu. Almak mantıklı mı sizce?

Eğer telefonda bir sıkıntı çıkarsa tamir işi çok sıkıntılı olabilir. Bazı teknisyenler kabul etmiyor.

Zone Mobile'dan almanızı öneririm. 2022 Aralık'ta 14 Pro ve 13 satın aldım oradan.

Fakat 12 Pro yerine 13 almanız daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Bazen indirim oluyor, takip edebilirsiniz.

Ne demek istediğinizi anladım ama Gürcistan veya Irak'dır veya farklı ülkelerden alındığında tamir edilmesi gerektiğinde teknisyen sıkıntı çıkarabilir.
1 yıl global garanti mevcut.

Zone Mobile'dan almanızı öneririm. 2022 Aralık'ta 14 Pro ve 13 satın aldım oradan.

Fakat 12 Pro yerine 13 almanız daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Bazen indirim oluyor, takip edebilirsiniz.

1 yıl global garanti mevcut.

1 yıl global garanti dedikleri Apple'nin kendi servisinden yapılmıyor cihaz. Yetkili başka firmalarda tamir ediliyor oda iyi mi kötümü tartışılır.

Apple yetkili servisine başvurulacağı yazıyor.

Yukarıdaki arkadaşın söylediği gibi. Apple global garantili cihazları kendi tamir etmiyor. Pupa, Gürgençler, Troy, Pozitif teknoloji vb firmalara gidip yaptırmanız gerekiyor. Bu firmalar zaten resmi olarak apple ile çalışan firmalar. Parçalarını vs apple'dan temin ediyorlar. Bizzat hem apple'ı hem de bu firmaları arayarak teyit etmiştim. Bu şekilde bir yapıları var.

Buna ek olarak sadece avrupa cihazları bu kapsam içerisinde. Örneğin iphone 14 pro için Model A2890 olmalı. Kutu üzerinde yazıyor, rahatlıkla bulurusun. Atıyorum bir amerika cihazı tr de ne apple'a ne de bu firmalara ücretli olsa dahi tamir ettirmezsin. Bizzat onların söyledikleri bu.

Bu kodların listesi şurada mevcut.

Geri
Yukarı