Koşu bandı önerileri

furkii06

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, inşallah doğru konuya yazıyorumdur :D. Malumunuz yine virüs yokmuş gibi takılanlar yüzünden kısıtlamalar geldi. Zaten 8 aydır evdeydim de neyse. Letgo'dan 2. el koşu bandı alacağım, neresine bakıp almam gerek, hangi marka iyidir, şu fiyattan yukarısını almayım mı yardımcı olursanız sevinirim <3.

Ben de arıyorum ama bu konuda bilgisi olan pek arkadaş yok gibi görünüyor.

Benim bildiklerim şunlar.

Motor gücü kullanıma bağlı olarak önemli. Yani sadece yürüyüş mü yapılacak, yoksa koşu da mı olacak? Hızlar ne kadar olacak? 1.5, 2, 2.5, 3 HP gibi artan motor güç değerleri var.

Manuel ve oto eğim olayı var. Ama manuel eğim yeterli olur kanımca.

Yürüyüş bandının genişliği önemli. Ne kadar geniş o kadar iyi aslında. Zaten alınabilir olanlar genelde 40 45 CM arası olsa gerek.

İkinci el alırken garantisi devam edenleri almak tabi daha mantıklı olur. Fazla kullanılmamış olsa bile 4 5 sene yatmış bir koşu bandını pek tercih etmemek daha iyi olabilir.

Arkadaşıma daha önce Altis SD 5000 Plus almıştı. Uzun süredir kullanıyor ve halen memnun. Ancak bu modelin paneli farklı olanları da var. Yani adamlar aynı markadan hatta modelden farklı farklı çıkartıyorlar gibi görünüyor.

Su koyma yeri önemliyse buna dikkat edilebilir. Tablet telefon vs koyma yeri aranıyorsa buna da dikkat edilmeli.

Genelde az kullanılmış deniliyor. Muhtemelen insanlar alıp kullanmıyorlar. Zaten almayın 2 gün sonra kenara atarsınız elbise askılığı yerine kullanırsınız diyenleri görüyorum. Ancak ev ortamının rahatlığında koşu bandını bile kullanamayanlar üşenmeyip spor salonuna gidip orada spor yapması imkansız kadar uzak bana göre.

Arkadaşım aldı uzun süredir çok düzenli kullanıyor ve çok faydalı olduğunu söylemişti. Bizim de ailede hastamız var ve yürüyüş yapması ona çok fayda sağlayacak ayrıca kilo vermesine de yardımcı olacak. Bu yüzden almak istiyoruz.

Ama ikinci ellere de pek güvenemiyoruz. Belki 1000 liralık bir şey bile işimizi görebilir. Ama 2 gün sonra bozulursa ne olacak?

Ben de arıyorum ama bu konuda bilgisi olan pek arkadaş yok gibi görünüyor.

Benim bildiklerim şunlar.

Motor gücü kullanıma bağlı olarak önemli. Yani sadece yürüyüş mü yapılacak, yoksa koşu da mı olacak? Hızlar ne kadar olacak? 1.5, 2, 2.5, 3 HP gibi artan motor güç değerleri var.

Manuel ve oto eğim olayı var. Ama manuel eğim yeterli olur kanımca.

Yürüyüş bandının genişliği önemli. Ne kadar geniş o kadar iyi aslında. Zaten alınabilir olanlar genelde 40 45 cm arası olsa gerek.

İkinci el alırken garantisi devam edenleri almak tabii daha mantıklı olur. Fazla kullanılmamış olsa bile 4 5 sene yatmış bir koşu bandını pek tercih etmemek daha iyi olabilir.

Arkadaşıma daha önce altis SD 5000 Plus almıştı. Uzun süredir kullanıyor ve halen memnun. Ancak bu modelin paneli farklı olanları da var. Yani adamlar aynı markadan hatta modelden farklı farklı çıkartıyorlar gibi görünüyor.

Su koyma yeri önemliyse buna dikkat edilebilir. Tablet telefon vs koyma yeri aranıyorsa buna da dikkat edilmeli.

Genelde az kullanılmış deniliyor. Muhtemelen insanlar alıp kullanmıyorlar. Zaten almayın 2 gün sonra kenara atarsınız elbise askılığı yerine kullanırsınız diyenleri görüyorum. Ancak ev ortamının rahatlığında koşu bandını bile kullanamayanlar üşenmeyip spor salonuna gidip orada spor yapması imkansız kadar uzak bana göre.

Arkadaşım aldı uzun süredir çok düzenli kullanıyor ve çok faydalı olduğunu söylemişti. Bizim de ailede hastamız var ve yürüyüş yapması ona çok fayda sağlayacak ayrıca kilo vermesine de yardımcı olacak. Bu yüzden almak istiyoruz.

Ama ikinci ellere de pek güvenemiyoruz. Belki 1000 liralık bir şey bile işimizi görebilir. Ama 2 gün sonra bozulursa ne olacak?

Yeni gördüm bro kusura bakma. Şu zamanda koşu bandı falan alınmaz hiçbir işe yaramayan koşu bandı 700 lira Letgo kazık dolu geçen doldum doldum bir adama artık içimi döktüm km, kalori göstermiyor, hızı yavaş, oto yokuş kalkışı yok nasıl 750'ye satarsın dedim hemen dolar 7.70 diye gülücük koyuyorlar. Bizim milletten bir cacık olmaz 300'e aldığı makineyı bana 700'e satıcak özellik 0 makinada.. Yani ne deyim ya ilin gavuru bile 2. elde bu kadar fırsatçı değil şu ülkeden keşke gidebilsem gençlere regal köle bu ülke afrika AFRİKA.

Yeni gördüm bro kusura bakma. Şu zamanda koşu bandı falan alınmaz hiçbir işe yaramayan koşu bandı 700 lira Letgo kazık dolu geçen doldum doldum bir adama artık içimi döktüm km, kalori göstermiyor, hızı yavaş, oto yokuş kalkışı yok nasıl 750'ye satarsın dedim hemen dolar 7.70 diye gülücük koyuyorlar. Bizim milletten bir cacık olmaz 300'e aldığı makineyı bana 700'e satıcak özellik 0 makinada.. Yani ne deyim ya ilin gavuru bile 2. elde bu kadar fırsatçı değil şu ülkeden keşke gidebilsem gençlere regal köle bu ülke afrika AFRİKA.
Kusurluk bir durum yok dostum. Herkes imkanı dahilinde görüp yazıyor.

Sen Letgo'ya bakacak olursan öyle çok bulursun. Almak istediğin ürüne odaklanman lazım. Tabi kolay değil. İnsan kuşku duyuyor.

Geri
Yukarı