Koşu bandı tavsiyesi

P

pusat57

Ziyaretçi
Arkadaşlar daha önce de konu açmıştım ama almam şimdi yakınlaştı. Yakın zamanda koşu bandı almak istiyorum ve en fazla maxsimum 1200 TL verebilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Vatan PC'de bugün Altıs marka koşu bandı gördüm ve 1215 TL fiyatı vardı. Altıs nasıl bir marka? Anlayanlar varsa öneri yapar mısınız?

Altis'e güvenebilirsin. Ben masa tenisi raketlerimi hep Altis alırım. Çünkü malzeme kalitesi çok iyi. Gözün kapalı al.

Cevap için teşekkürler. Peki bana tavsiye edebiliceğin kouşu bandı var mı? Bu işini görür diyen. Ben koşarak 13 kilo filan vermiştim ama 1 senedir bıraktım şimdi yine kilo aldım ama evde koşmak istiyorum. Birde bu bantlara bir şey sıkmamız gerikiyormuş sanırım o nedir?

Cevap için teşekkürler. Peki bana tavsiye edebiliceğin kouşu bandı var mı? Bu işini görür diyen. Ben koşarak 13 kilo filan vermiştim ama 1 senedir bıraktım şimdi yine kilo aldım ama evde koşmak istiyorum. Birde bu bantlara bir şey sıkmamız gerikiyormuş sanırım o nedir?

Üzgünüm pek koşu bantları hakkında bilgim yok. Şimdi birşey diyip sizi yanlış yönlendirmek istemiyorum. Sadece Altis'in kaliteli olduğunu biliyorum çünkü kullanıyorum :).

Koşu bandı zararlı kardeşim. Diz kapaklarını mahvediyor. Ona vereceğin para ile başka şeyler alırsın.
Sabahları çık dışarı mis gibi koş.

Voit Speed F3:

speed-f3.jpg

Hiç kullanmadıysan tavsiye etmem, çünkü ben de almayı düşünüyordum ancak spor salonunda kullandım 5 dakika bile koşamadan sıkıldım bıraktım.

Sahilde koşmak daha iyi, en azından gittiğin yeri belirliyorsun koşu bandında sıkılıyorsun, bak bu dediğimi unutma. Ki bir kardiyo en az 45 dakika yapılmalıdır, 45 dakikada sıkılırsın.

Tabi amacın kilo vermek ise yağ yakmak ise, gerektiği şekilde beslenirsen oturduğun yerde bile kilo verirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı